Udesi u Busovači

Udesi u Busovači

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoć nešto prije 22 sata lančanik u jednoj krivini led ponio tipa nisam dobro vidio koji je auto, ali mislim da je bio BMW 3 u jarku na krovu a udario i peticu i još jedno vozilo prije nego je sletio u jarak nekih 2-3 metra.
Jutros vidim dvije krivine prije tog mjesta ulet u jarak skoro novog crnog focusa udesio ga netko momački ali mislim da je u pitanju samo materijalna šteta :icon_smile:
 
Član
šakal40 je napisao(la):
Sinoć nešto prije 22 sata lančanik u jednoj krivini led ponio tipa nisam dobro vidio koji je auto, ali mislim da je bio BMW 3 u jarku na krovu a udario i peticu i još jedno vozilo prije nego je sletio u jarak nekih 2-3 metra.
Jutros vidim dvije krivine prije tog mjesta ulet u jarak skoro novog crnog focusa udesio ga netko momački ali mislim da je u pitanju samo materijalna šteta :icon_smile:

Bio je jos jedan jucer ujutro, blizu hotela, alfa sletila u jarak, pun ih auto, moj stari ocevidac, kaze lola se zaletio da pretice i valjda kako je naglo volanom skrenuo u lijevo... zanese ih... inercija i paf...

Drugi sinoc, na onom nasem legendarnom izlazu iz Luke, mercedec se nabio nekome u guz.
 
Član
sav se naježi kad spomenušte kanal,ljudi polako vozite,ako je dublji kanal lako kičma ode, nemora ni brzina biti velika...
 
Član
allroad je napisao(la):
sta je to kod vas sve u jarku zavrsavaju :icon_eek:

e ovo bi trebalo da ide u rubirku ljudi puno dajete za putarinu :lol::lol::lol:, zadnjih dana palo mnogo kiše, propusti nisu očiščeni i voda se izlila na cestu a onda poledilo još samo falili momci da udare po gasu :D i slagalica gotova :D
 
Član
jebene su one krivine za busovacu,ko ne zna da vozi,ili ako se napije ili ne gleda dobro odma se u jarak ide..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top