Udes u Sapni

Udes u Sapni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dsc00260yl.jpg

dsc00259oi.jpg


Frajer je sjeo u golfa 4 i ne gleda ima li koga, kreno da se ukljuci ii evo kako se zavrsilo :123:
 
Član
Ima njih takvih koliko hoces nigdje negledaju nije velika steta dobro je proslo cvaja je zesca jebo cvrku:icon_biggrin: gle drifta ko u nfs:lol:
 
Član
:lol::lol: ja stojim ispred kladionice, i gledam ovog sjeda u kola ne gleda nista, reko da naleti sad sta i ja se nesto okrenu kad ono puce nesto, kad ono cvaja drifta :lol:
 
Član
pa i nije toliko, moraju se vrata zamjenit i prag dole popeglat, ostalo je manje vise ok. aa pokazala se cetvorka izdrzljiva, puklo staklo na faru i ovo malo karambolke.
 
Član
Jebiga sto nije gledo:icon_biggrin:



Al pazi Oggy - sto mu je krivo za Golfove :lol::lol::lol::lol:
 
Član
sad maloprije je u Visokom bio jeben udes, na izlazu iz grada, ja isao s utakmice kad policija, rotacije. 3 auta su ucestovala, dobro su se roknuli, vise od ovih troduplo ( al ne zato sto ih je trojica :lol: )

3 golfa ako sam dobro vidio
 
S@jko je napisao(la):
Trenutak nepaznje i gotovoo, sivi je bas bio sredjen , al eto.

Pragovi i felge i aman zadnje stopke i bas je bio sredjen:icon_question::icon_question:

Zar i udesi sa manjom materijalnom stetom treba da se postavljaju na forum?

A sto se tice golfova, ajde jedan manje vise, i onako ih ima dosta:lol::lol:
 
Član
Milja maraka da pokrije stetu da se njih dvojica dobro najedu i napiju i jos zandare da pocaste, ovo malo jace grebanje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top