Udes sa smrtnim posljedicama na magistralnom putu Tuzla-Srebrenik

Udes sa smrtnim posljedicama na magistralnom putu Tuzla-Srebrenik

Član
R.I.P :icon_sad:

Kolko je to ovaj sa kadetom iso pa ga ovak slupa, pisel gdje sta je uzrokovalo nesrecu ?!
 
Član
Danas oko podne sam prolazio krozu Tinju i vidio kadeta, strahota uzivo. Kako cujem od ljudi koji su tu takodjer gledali kadeta, kazu da je se trkao sa nekim prijateljem zvanim Boss iz Tinje, preticao i direktan sudar :icon_sad::icon_sad:

R.I.P
 
Član
Jako velika brzina a klizavo i jest moza mu audi izletio ko ce zna prvo sam mislio da je bio direktni sudara ali po slikama audija izleda drugacije R.i.P.:icon_sad: vidi se da je kadet odrzavan nazad pise nesto ne znam jel GSI polako ljudi klizavo je.
 
Član
:icon_eek::icon_eek: strasno pa pola auta nema sinoc je galaxis izlazno dosta raje pjano brza voznja ..... Preminulom nek je vjecni rahmet , a povrijedjenima brz oporavak :icon_sad:
 
Član
I pretpostavljo sam da je takav scenarij bio, brza voznja, uslovi i auto nikakvi i eto belaja :icon_rolleyes:
 
Član
Momci koji pricate da se trkao, to nije istina, momak se nije ni sa kim trkao, bio mi je jedan od boljih jarana. Dosao je kuci sa drugom i tu su ga zadnji put vidjeli zivog i sjeo u auto iz jos ne utvrdjenih razloga i zaputio se u pravcu Srebrenika. Rahmet dusi da mu bude, necemo ga nikad zaboraviti, ko ima zelju da dodje na posljednji ispracaj, danas u 13h dzenaza krece ispred kuce zalosti na Previlama.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/cr...rasje-poginuo-29-godisnji-nedzad-dzombic.html

A evo sta su rekli i oni u policiji i sta oni kazu. Mi jos uvijek ne znamo, niko od nas, zasto je to bilo i zasto je krenuo od kuce opet nazad negdje. :((
 
Član
bem ti zivot :icon_eek: a ja se jos uzeo zezat tu noc, vracao se iz srebrenika i cjelo vrijeme policija ispred mene isla (s upaljenom rotacijom), reko super imam pratnju i kad smo stigli do nesrece nisam ni obratio toliko paznju, nije mi izgledalo tako "strasno" i neki momci me odma proslijedili na neku zaobilaznicu, a sad kad vidim slike, najezim se jbt... zao mi je momka, ali i svih koji na ovaj ili slican nacin nastradaju. neka mu je rahmet dusi:icon_cry:
 
Top