Ubijen navijač Sarajeva u Širokom Brijegu

Ubijen navijač Sarajeva u Širokom Brijegu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prvo kakav je to policajac ako mu je ovaj oteo pistolj?! Drugo mislim da se ovim da je on njemu "oteo" pistolj malo usminkava policijski zapisnik... Al ja bih bas zbog toga policajcu kojem je navodno "otet" pistolj, stavila u pisarnicu, jer onda nije za to da pistolj nosi sa sobom, kad nema velike pomoci od njega... Gledano sa pravnog aspekta, ta prica oko otimanja pistolja, bas i ne stima... Sramota!
 
Član
sami su trazili, sami su i dobili.. Iskreno mi je zao momka, mislim da to nije bilo potrebno, ali opet i on je provocirao.. mrzim fudbal, to huligansko navijanje..
 
Član
RE: Za šta ginete???

CoL3-99 je napisao(la):
zato i ne pratim nogomet,ev sad je i u nas utakmica zrinjski-velez,i tu odes,dzabe mozes primiti degenek,zasto bih dzabe rizikovao,zar nije bolji auto-moto sport,dođes,upoznas raje,drama sve prođe:icon_biggrin:
r.i.p

PotPis koo kuca ;)
 
aidic je napisao(la):
Prvo kakav je to policajac ako mu je ovaj oteo pistolj?! Drugo mislim da se ovim da je on njemu "oteo" pistolj malo usminkava policijski zapisnik... Al ja bih bas zbog toga policajcu kojem je navodno "otet" pistolj, stavila u pisarnicu, jer onda nije za to da pistolj nosi sa sobom, kad nema velike pomoci od njega... Gledano sa pravnog aspekta, ta prica oko otimanja pistolja, bas i ne stima... Sramota!

Bit će da je bilo teško oteti pištolj policajcu kojemu su nanesene teže povrede a već piše da je jedan policajac teže povrijeđen pa mislim da štima itekako priča, zavisi kako je ko gleda s kojeg aspekta.Pa tako je, treba huligane pustit a policiju suspendovat da im još manje ima ko stati u kraj!Veoma logično a i pametno...Bit će da trebamo sad svi oplakivat ovog loolu što otima policiji pištolje ili općenito one koji napadaju policiju!
 
koje sranje....ccccc....zao mi je momka al...ode zivot uludo....citav zivot nisam volio fudbal,pogotovo navijace i kada vidim sta sve ima oko fudbala....hvala Bogu ni djeca mi nevole sad zasad....to je sve SRANJE.....zao mi zivota uludo potrosenog....:icon_mad:
 
aidic je napisao(la):
Prvo kakav je to policajac ako mu je ovaj oteo pistolj?! Drugo mislim da se ovim da je on njemu "oteo" pistolj malo usminkava policijski zapisnik... Al ja bih bas zbog toga policajcu kojem je navodno "otet" pistolj, stavila u pisarnicu, jer onda nije za to da pistolj nosi sa sobom, kad nema velike pomoci od njega... Gledano sa pravnog aspekta, ta prica oko otimanja pistolja, bas i ne stima... Sramota!

a ti imas uvid u policijski izvjestaj? ti znas da ga nece niko kazniti ili bar taj slucaj biti ispitan?
boze dragi, samo jos treba da pocnemo oplakivati huligana koji otima oruzje od policije, sigurno to nije uradio iz nekih humanih razloga :icon_mad:
 
Death_beat je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Prvo kakav je to policajac ako mu je ovaj oteo pistolj?! Drugo mislim da se ovim da je on njemu "oteo" pistolj malo usminkava policijski zapisnik... Al ja bih bas zbog toga policajcu kojem je navodno "otet" pistolj, stavila u pisarnicu, jer onda nije za to da pistolj nosi sa sobom, kad nema velike pomoci od njega... Gledano sa pravnog aspekta, ta prica oko otimanja pistolja, bas i ne stima... Sramota!

a ti imas uvid u policijski izvjestaj? ti znas da ga nece niko kazniti ili bar taj slucaj biti ispitan?
boze dragi, samo jos treba da pocnemo oplakivati huligana koji otima oruzje od policije, sigurno to nije uradio iz nekih humanih razloga :icon_mad:

Ma ja šta ti je, vidiš kako je povarena ta policija, brane jednog "nesposobnjakovića" pa kriju pravu stranu priče :D možda je još njih napala policija a ne oni policiju, šta znaš, možda nam i to kriju :icon_question: uffff no comment :icon_mad: da je priča imala drugačiji epilog, tj da je stradao taj policajac smrtno onda bi svi bili mirni i žalili jadnog čovjeka i tad bi ova priča bila realistična al pošto je neki divljak stradao pri tom svom divljanju nekima se priča ne sviđa!
 
nevinasca sve:

0125007.42.jpg
 
Član
djavolica je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Prvo kakav je to policajac ako mu je ovaj oteo pistolj?! Drugo mislim da se ovim da je on njemu "oteo" pistolj malo usminkava policijski zapisnik... Al ja bih bas zbog toga policajcu kojem je navodno "otet" pistolj, stavila u pisarnicu, jer onda nije za to da pistolj nosi sa sobom, kad nema velike pomoci od njega... Gledano sa pravnog aspekta, ta prica oko otimanja pistolja, bas i ne stima... Sramota!

Bit će da je bilo teško oteti pištolj policajcu kojemu su nanesene teže povrede a već piše da je jedan policajac teže povrijeđen pa mislim da štima itekako priča, zavisi kako je ko gleda s kojeg aspekta.Pa tako je, treba huligane pustit a policiju suspendovat da im još manje ima ko stati u kraj!Veoma logično a i pametno...Bit će da trebamo sad svi oplakivat ovog loolu što otima policiji pištolje ili općenito one koji napadaju policiju!

hahahahhahah, jadna majko policije!
 
@Aida-iznenađuješ me!Jel ti taj pemtnjaković bio šta u rodu?Jedino tako mogu da te razumijem!
@death_beat-ma šta ti je, nisu oni krivi, to je policija kriva kako nisu znali auto sačuvat :D
 
Početnik
ovo treba debelo kazniti! treba im pola grada zapaliti!
u ovoj drzavi nikad nece biti mira! nisam nacionalista zaista! ali mislim da
ovoj bosni fali da samo zivi JEDAN NAROD! mogu i drugi ali oni izuzetci!
a ove konje od nacionalista MARS NAPOLjE! nece ih njihove drzave jer su
konji pa su dosli ovdje brukati drzavu MARS NAPOLjE!!!
 
Član
RE: Za šta ginete???

mirza_mali je napisao(la):
Navijac Sarajeva Vedran Puljic, oteo je pistolj policijacu, nakon cega je policija pucala na njega i na grupu navijaca bordo tima, prilikom cega su jos cetiri navijaca Sarajeva ustrijeljena. Puljic je zadobio povrede nakon kojih je preminuo.Da te Bog sacuva... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Vedran Puljić je preminuo od ozljeda koje je zadobio od udarca kamena u glavu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top