U prevrnutom BMW-u poginuo 24-godišnji Senad Ćosić

U prevrnutom BMW-u poginuo 24-godišnji Senad Ćosić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
analyzer je napisao(la):
Bevab je napisao(la):
Poznavao sam momka,momak za 10 bio,znao ga je citav grad,...compacta nije vozio 10tak dana...a prije njega je vozio BMW E36 crnog ..ja mislim da se mjenjao sa vlasnikom ovog bmw compacta...Neka mu je vjecni rahmet i neka mu dragi Allah dz.s podari vjecni Dzenet

nije se nista mjenjo nego je dao pare za ovog compacta, i ovo je bio 316i, ja znam prijasnjeg vlasnika i ovo auto u bobu. Vozio ga je mjesec - mjesec ipo dana a ne desetak. Ovo auto je bilo razbijeno pa pravljeno, ubaceni xenoni naknadno itd, imo dobre felge, a ovaj decko sto ga je sad vozio bilo je za predpostavit da ce se ovako nesto i desit, kad god sam ga vidio u autu zavaljen vozio i divljo nesto, nafuro se covjek ko da vozi lamburginija a ne 316ku. Zao mi je momka al sto se tice voznje nije imo grama mozga. Nije auto za svakog.

Kako ta bolan nije stid. Sta ti znas. Momak je dao crnog E36 i jos doplatio. I vozio ga je tacno 10 dana. Majmune momak je pogino i ti tako pricas. To mi je bio najbolji jaran
 
Legend
Smirite tenzije, prvo ovo je stara tema, druga stvar ovakvim komentarima ovde nije ni mjesto ni vrijeme, a trece ako neko ima imalo pameti zna sta je BMW i da to nije za svakoga, a i one naj iskusnije zabaci u kanal i banderu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top