U policijskoj garaži već 10 vozila

U policijskoj garaži već 10 vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
deba lud 100 % ima zenu djete iz brijesca
a onaj sto je bio on je denis on je normala za mene pravo rega fraj samo sto su mu zabranili u 16 vozacku do 23 a sad ima zabranu dozivotno al on i dan danas se voza al se netrka nego samo se voza i kulira a kad ga zausavi kaze nemam i na gas a deba je slucaj zasebe
 
Član
Svaka im cast,ali to mu je malo jer znam ko je taj momak, on je sa svojom ekipom ukrao mom dajdzi cd player iz auta neki dan 100% provjereno Deba,pravi klosar treba mu noge polomiti pa nece vise ni voziti. Treba ga zatvoriti neka robija,neznam sta radi ta nasa policija hvale se kada uzmu auto nekom,a lopove privedu i odmah ih puste. Svaki dan obija auta po Sarajevu......
Molim admine da ne brisu ovaj post pa neka svi znaju ko je taj doticni Deba...:icon_mad:
 
Član
Ma normala tako treba,treba ga pustiti da svaki dan krade i normalno treba sutiti kada ga vidis na djelu i to je to.... Svaka cast :icon_question:
 
svako cuva svoje i stiti svo niko neda na svoju porodicu i na svoje vlasnistvo pa sta si ti uradio nista i neces nista ni uraditi welkom in sarajevo
 
Član
:lol::lol::lol: Da i ti nisi mozda redio neke vale po Italiji pa su te protjerali ovamo kod nas, posto vidim da podrzavas lopove i operisanje auta :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
hm neznam raspitaj se zamene pa ces saznati vise ko sam znas sta nepodrzavam te ljude koje kradu ali ja ti govorim iz licnog iskustva cuvahse gdje sta pricas da te nebi glava zabolila dosta ih zna za debu na forumu a deba je takav da trazi uvjek nekih problema a ja sam sa debom zdravo za zdravo i to je to nevolim se niskim kaciti jarane ti znas ko ti je to uzeo i ti nista ja kazem nedirame pa nemam razloga nesto na njega da pricam i znam ga od 15 god
 
Član
Ko je Deba :icon_question:

Denis nema vozačku al bi prije s njim pijanim u auto neg sa pola raje koja ima vozačku i koja je trijezna.
 
Legend
steta auta,tu ce stajat nekih 4-5 godina, i onda ce ga neki seljak iz policije kupit da ore se njim, jest da im nece odgovarat jer je odvrnut na bosch pumpi,puno trosi i nizak je j*iga..

ovo za kazne nebih komentarisao, stim da podrzavam akciju policije..

inace ovaj golf je fabricki intercooler, i bas je dobro isao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top