U Orašju poginula dvojica motorista iz Puračića

U Orašju poginula dvojica motorista iz Puračića

Nesreca se desila u subotu vece,vidim niko nista ne objavljuje pa evo ja cu.
Dvojica učesnika motorijade sa naše opštine, koja se od 27.4. održava u Orašju su poginula sinoć.
Riječ je o S.A. (23) i M.B.(24) iz Puračića. Sutra će u Puračiću biti obavljena i dženaza za nesretno nastradale mladiće.

Kako saznajemo, vozač motora je zbog neprilagođene brzine zakačio za kamion koji se kretao na raskrsnici u Lončarima, nakon čega su izgubili kontrolu.

O događaju je obavješten županijski tužilac, a uskoro se očekuje saopštenje MUP-a Županije Posavske.
bacicposmrtnica-637x510.jpg

NIK_4272-637x502.jpg

Redakcija Lukavačkog info portala | SodaLIVE.ba, roditeljima, familiji i poznanicima upućuje najiskrenije saučešće.
RIP braco bajkeri :icon_cry:
 
Član
R.I.P.
a bas preksinoc gledam prodje hitna za njom policija, i par motorista, znao sam da je opet neko s motoorom nastradao
zalosno :icon_cry:
 
Član
joj brate i vozi se nije ni cudo sto se gine.zalosno jest al da malo pripaze manje bi bilo toga.
 
Član
:icon_sad:
kad sam se vraćao iz Gradiške prošlo me dosta motora pretiču i na punoj i u krivinama,juče isto pun grad a motorima idu preko 100 gasaju gledaš kad će ko poginuti,stvarno neznam na šta misle takvi vozači...
 
Član
R.I.P

Jbg motoristi ne paze al bas bas zure i zajebavaju se a i druga raja ne pazi pa uvjek neko nekom uzme prvenstvo, zakaci i sl a to je na motorima kobno. Moj rodjak je pao sa motora skutera cega vec sudario se sa drugim jbg kaciga pukla otisla u 3.p.m on sav izgreban ovaj sto je vozio noga halalosum htjeli je odsjec zbog grusanja krvi al dade Bog pa nisu nosi lik i sad sipke. Moj drugi rodjak par puta pado sa motora, al ono bas katilski od svakog pada i danas ima posljedice boli ga ruka ovo ono al nije pado ono ko malo nego padne pa dugo zaglavi u bolnici...

Jbg raja ne treba nikud zurit zivot je ionako kratak zasto ga jos skracivat, ima toliko lijepih stvari za vidjet i uradit a kad te zagrnu zemljmom posle ti kasno za sve...
 
Član
Ja sam prosle godine na medeni mjesec u Makarsku isao sa motorom. Aprilia Pegaso 650ccm 48KS 2004 godina

Mostar - Makarska 1h 45min.
Cijela voznja izmedju 80 i 100kmh. Sto mi treba brze. Sa autom ne mozes doci prije da vozis po 150kmh

Ja sam prosle godine na medeni mjesec u Makarsku isao sa motorom. Aprilia Pegaso 650ccm 48KS 2004 godina

Mostar - Makarska 1h 45min.
Cijela voznja izmedju 80 i 100kmh. Sto mi treba brze. Sa autom ne mozes doci prije da vozis po 150kmh
 
Bas mi je zao...:icon_sad: Samo na tim motorijadama se popije i koja vise, pa se vozi...to je cest razlog ovakvih nesreca!
 
Član
Strasna nesreca...vidio sam slike od motora, jednostavno nema ih, gomila metala...juce ujutro tek je pronadjena noga od jednog nastradalog...strasno!!!
R.I.P nastradalima...:icon_sad:
 
Top