U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Član
U to vreme je bio interesantan. Covek je mozda ulozio 35k eura u sve te odlaske na manifestacije, sudeci po broju pehara bio je na mnogo njih, a svaki odlazak 200-300e minimum.
Po broju pehara ako ga je odlazak kostao 200-300e onda mu je samo 35000e trebalo za odlaske bez ulaganja u auto jer covjek ima gotov 100 pehara. ima tu vise faktora da bi se znalo ulaganje jer nije ista cijena tada i sada nekih dijelova. i sve ima svoje.
 
Član
Pa sad to sto pola foruma prošle godine dobilo prve stodne dlake to je sruga stvar, a da ne pricamo da nikada na SR nije otisla i vidjela pola tih auta (pa tako i topicevu astru)
A gdje je vrijeme kada je spomenuti golf bio na naslovnici MAXI tuninga na sta smo svi "svrsavali".
Tada su neonke bile sve lambo vrata nevidjena.
 
Član
Pa sad to sto pola foruma prošle godine dobilo prve stodne dlake to je sruga stvar, a da ne pricamo da nikada na SR nije otisla i vidjela pola tih auta (pa tako i topicevu astru)
A gdje je vrijeme kada je spomenuti golf bio na naslovnici MAXI tuninga na sta smo svi "svrsavali".
Tada su neonke bile sve lambo vrata nevidjena.
e to je ono sto ja potenciram pricu da je auto davno radjeno i da najveci kriticari su igrali atari ili sega mega drive kad je auto radjeno i neke stvari su bile misaona imenica a ne da vidimo. i tad nije bas bilo ko sada milion vrsta proizvodjaca za neki dio tad je bilo par i to samo onih vrhunskih
 
Član
Svasta sam procitao , al isam detaljno sve vidio sto ste pisali , moje licno misljenje je da je auto fino,dugo i ekstra odradjeno , ali golf2 nije za ovog pravca , ovaj pravac je vise za nekog cupea , to je moje misljenje , golf je najbolji OEM i German Style sa laganim izuzecima , kao sto kaze Porschefan na nasim prostorima se voli i daju mu se neke ljepote iz koristi vise , ali ne znam meni je golf dobar , uvijek mi je drago kada vidim fino sklopljenog za razliku od neke Toyote ili sta ja znam..
 
Član
ko zna možda će se za par godina neka nova generacija smijat german stylu :) auto davno rađeno i tad je to bilo pojava.
 
Član
meni da je 10 000 km od svoga bi napravio perfekciju
to ti mislis da bi napravio perfekciju. Ali uzmi u obzir da kad je ovaj golf radjen sve je dosta skuplje bilo. sada za 10000 mozes malo bolje german style uraditi. ako hoces dvije stavke cu ti reci za golfa i kratak si 5000-6000KM a dje ostatak auta da se uradi
 
Član
Golf je full, pojava je i nema tu price, dajem postovanje za detaljan rad, ali za moj ukus je previse.
 
Član
bbs se može naći za 2000km i to u doooooooobrom stanju, a air je oko 2000e :)
Mogu se i replike BBS naci i za 800km nove :D od 15inca do 19inca sirine biras sam :D
Air ride takodje imas nov od 800km obicne i jednostavne one + carina i put, izadje oko 1300km, pa i do 6-7000km se krecu air ride
$_1.JPG
 
Top