tuzlanska policija

tuzlanska policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam ispred socijalnog u Tuzli sjedio u autu 1-2 h, ne znam ni sam vise (cekao sam mamu da nesto obavi, ali to nije bitno). S druge strane ulice su oznacena 3 mjesta za parkiranje automobila invalidnih osoba, naravno to je naplatna zona. Da ne komplikujem dalje kada sam dosao na jednom pomenutom parkirnom mjestu je bio parkiran VW Polo koji na dasci iznad gepeka ima plavo rotaciono svjetlo za ukras, tj. policijsko vozilo (vjerovatno neki inspektor). Kada je on otisao poslije je na isto mjesto dosao Renault Megane II takodje policijski i ostao poslije mene.
Pa vi zakljucite kakav primjer daje nama nasa policija........:icon_eek::icon_eek:
PS: umalo da zaboravim niko od njih nije platio parking....:icon_sad:
PSS: ev i neke slike, relativno su lose, jbg stari mobitel nije bilo digitalca tu..........:cool:
 
Član
Jasmin je kod mene imao poena da sam mislio da nemože nikako zasr*t,al gdje god dodjem,ha sa svojim,ha sa firminim oni odmah trče da se potpišu....Trebalo bi mi 20 KM dnevno koliko puta mortam stati...
 
sta ces...kako narod kaze..."...Kadija te tuži...Kadija ti sudi..." :icon_sad:











jbg,SUUUTIIII I TRRRPIIII............ :icon_mad:
 
Član
yosma je napisao(la):
Jasmin je kod mene imao poena da sam mislio da nemože nikako zasr*t,al gdje god dodjem,ha sa svojim,ha sa firminim oni odmah trče da se potpišu....Trebalo bi mi 20 KM dnevno koliko puta mortam stati...

slazem se
a sta jasmina briga njegov se vozac parkira na trotoar ispred opcine, skoro u takvoj situaciji kad sam obilazio njegov auto na trotoaru i nasao se na ulici zamalo me nije udario drugi auto.......:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
evo jos jedna

slikaa0026_a0846.jpg
 
Član
sta ih briga kad im ne moze niko nista,mogu da rade sta hoce,od spavanja na radnim mjestima,parkiranja na zabranjena mjesta i jos svakojake gluposti,tesko je danas naci pravog policajca,da se u njega moze uperit prstom i reci,e on je primjer,onakvi svi trebaju bit,bar ja jos nisam sreo ni jednog
 
Član
A jel bi mozda trebala iz svog džepa plaćati parking? Jel im sigurno te pare neće refundirati...ne budite smiješni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top