Tuzlaci pomoc (stadion Tusanj)

Tuzlaci pomoc (stadion Tusanj)

Član
Nesto je u vezi faxa da ne duljim...
Cuo sam da je pocela gradnja stadiona (navodno ce biti najljepsi u Bosni ;) ) pa me zanimaju konkretne slike, kapacitet, arhitekta, koliko ce se novca ulozit, ko je investitor itd.

Neke slike sam nasao, pa me zanima nesto konkretno, frisko... Ako nekom bude usput neka mi poslika. Hvala
 
Član
kako treba da izgleda
8.jpg

8s.jpg

1.jpg

2.jpg


evo dokle su radovi dosli...;)
101115121419-stadion-tusanj.jpg
 
Član
evo ovako bi trebao da izgleda :
http://www.tip.ba/2009/06/22/foto-1-jula-pocinje-gradnja-sjeverne-tribine-stadiona-tusanj/
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Golf TZ, znaci to je to... imam tu sliku jos od prije par mjeseci, dakle stalo je.

ja zivim pdmah pored stadiona i samo je pokriven ovaj dio sto nije pokriven na slici i to je to...;)
 
Član
Kakva saznanja imas kad ce se radovi nastavit?, sta je sljedece na redu itd... imas u prvom postu par pitanja.
 
Član
Sto kaze Jusuf, misteriozno su se zaustavili - kada ce se nastaviti je nagadjanje rekla kazala
 
Član
ma nemozes ih upratiti rade pa ne rade... ko zmigavac... cim dodje para oni ko fol nesto rade...:D ja sam optimista i mislim da ce biti zavrsen za jedno 20 godina...:D :D tehnograd je firma koja izvodi radove, 22 miliona ja mislim da je vrijednost projekta a treba da ima oko 20 000 mjesta...:D
 
Član
Jel ne radi TomCat na izvođenju tog objekta???

Mislim da TomCat to izvodi, a da samo beton uzimaju od Tehnograd-Inžinjering-a
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Jel ne radi TomCat na izvođenju tog objekta???

Mislim da TomCat to izvodi, a da samo beton uzimaju od Tehnograd-Inžinjering-a

tom cat izvodi radove na zgradi pored...;)
Znam to, jaran mi je bio šef gradilišta na toj zgradi, znam on mi je baš govorio da naručuju beton Tehnograd-Inžinjering, a mislim da TomCat radi i na stadionu, opet nisam siguran, kad se čujem s njim pitat ću ga.
 
Top