Tuning Show Gradiška - Fotografije

Tuning Show Gradiška - Fotografije

Legend
@ metalmir : steta druze,ali bice prilike ajd....vazda sam u trku bio :D

@ renault_fan : ti si druze sa passatom karavanom bio ? vidio sam da su 2 auta,cini mi se i plavi A4 dosta rano otisli
 
Član
auuu u pm plavusa je ko grob bog te:icon_eek:...isto nista...al ima dupe za 12 ko da je bitna faca:lol:
 

IGY

Član
stvarno ne mogu da vjerujem da ste svi takve zagoretine, bila jedna plavusa pored ovoliko auta i vi se svi nje uhvatili, kome je da gleda zene ima drugih sajtova namjenjenim bas za to :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
stvarno ne mogu da vjerujem da ste svi takve zagoretine, bila jedna plavusa pored ovoliko auta i vi se svi nje uhvatili, kome je da gleda zene ima drugih sajtova namjenjenim bas za to :lol::lol::lol:

i ja bas kontam sta da su bile dvije cure:lol:sta bi tek onda bilo
 
Član
IGY je napisao(la):
stvarno ne mogu da vjerujem da ste svi takve zagoretine, bila jedna plavusa pored ovoliko auta i vi se svi nje uhvatili, kome je da gleda zene ima drugih sajtova namjenjenim bas za to :lol::lol::lol:

I to losa....
 
Član
zavisi za šta ti treba gore navedena :icon_smile:
u svakom slucaju na Tuning Showu bilo ekstra ! abd sljedece godine ce biti još bolje
 
enesss je napisao(la):
@ metalmir : steta druze,ali bice prilike ajd....vazda sam u trku bio :D

@ renault_fan : ti si druze sa passatom karavanom bio ? vidio sam da su 2 auta,cini mi se i plavi A4 dosta rano otisli

jeste ja sam dosao s almirom pasatom,a otisli smo ranije jbg svak imao nekih obaveza pa morali...Mada bi bilo bolje da su malo prije poceli s ocjenjivanjem stylinga a ne onako kasno :icon_rolleyes: :123:
 
Član
Sta vam je umor na posle subote
24755_1264122762550_1214182790_30623595_8069258_n.jpg

photo by "soundlunatic"
Mora neko i spavat na SR-u
 
Član
ev neka i moja slicica, mozda se nekom svidi poneka...:cool:

I deo:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2064748&id=1215661043

II deo:

http://www.facebook.com/album.php?id=1215661043&aid=2064755&s=0&hash=b9f2da8d1491b6f219cf4a31af960bf1
 
Član
A SoundLunatic bolje da nisi stavljo sliku od plavuse sprijeda razoocara nas od pozadi mislis da je stroj neki al brate s prijeda :icon_evil::lol:

A dobre su fotke ajd ako ima jos neku ubacite, pogledo sam i na FaceBooku kod nekih clanova ima dobrif fotki iz Gradiške ;)
 
Top