tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: tuning

roki_actros je napisao(la):
:icon_exclaim: Smirite strasti da ne bi bilo grickanja Bonita Banana...Anesov auto, njegove pare, neka radi sta hoce...Molim bez uvredljivih komentara, misljenja i ukusi se razlikuju i nismo svi isti..

;):icon_exclaim:

tako je kazi im.....
 
Član
RE: tuning

NaneVR je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
kada se auto radi neka se radi.. ako niste primjetili auto se prosiruje a treba veci branik i sve ostalo. ja mrzim kada neko nabaci felge i vi ga hvali te. prepravi te malo auto da ne lici pa onda nesto reci te. boja auta ce ici na kraju a ove su slike iz garaze. mozda se i trko ko zna kakva se zara sprema. :icon_smile::icon_smile:

e jedino ako ces ga prosirit kao ovu dvojku ;)

3dmk2turbostudio1update.jpg

otprilike na ovaj fazon samo sto je branik od trice i felge bbs s falcom
 
RE: tuning

mislim da ti ne bi stojao onaj branik od trojke sa onolikim otvorima nadji nesto slicno ovome na slici sa manje otvora jer je malo auto i ne bi mu stojalo to bas,,,,ja mislim opet tvoja je odluka
 
Član
RE: tuning

druze kako si krenuo sa njuskom uz ovo ide brutalniej sirenje obrva, pragovi i zadnji branik koji ce ti bit izaj*an...ne smao da mora biti extreman, nego mora passati uz keca, a to je jako jako jakooo tekso pogoditi da na nesto lici....smao naprije di oprezno, lako se sad zaj*ati ;)
 
Član
RE: tuning

Meni se čini da paše ovo, samo mozda sa strane rubnjake malo veće ..
nego jesi razmišljao da zatvoriš ovo gdje su zmigavci ?
kao npr.
 
Član
RE: tuning

[attachment=29890]
[attachment=29891]
ev koja slika . pragovi se rade i obrve . svaka guma je izbacena po 10cm van auta. kada se sve sklopi ide komora lakiranje
 
Član
RE: tuning

brate nemoj mislit da podcjenjujem,da omalozavam tvoj rad i trud,al ovo trnutno stanje auta je katastrofa,meni ni na sto ne lici,ne furas german uredu,al sta onda furas ja ovdje ne vidim ni nesto extremno,sve je nekako heravo,krivo nista nije ni sa cim,daj malo nesto uradi konkretno sredi pa onda stavljaj slike,ovako kad god slike stavis samo govoris bice bolje na proljece,pa onda cekaj proljece,sve pripremi i sve zavrsi od jednom,a ne ovako pravis cistu ciganiju od auta.
nemoj se ljutit,dosad nisam piso u temi al sad sam stvarno moro:icon_sad:
 
Član
RE: tuning

neko stavi pisane cepove pa stavi sliku a kod mene ide iznova. ako si ti ta da radis po zimi da lakiras bujrum ja jos nisam puko imam preci stvari. auto se radi i reko sam projekat .disc. su 1cm a felge su takve i ravne su s branikom.felge su bbs 7j 15r. rore se nikluju s strane i pragovi ide moj stari samo produzen. a za boju jos neznam ili ce ici perla ili moja bjela. a haubu necu otkrivati ide naopako otvaranje
 
Član
RE: tuning

imam i ja neki bruku stvari odradit,nisam lud da radim zimi,niti mi se mili radit po ovoj zimi,a i odradio sam dosta neki stvari pa nisam nista pisao jer nije sve gotovo,al ti si i prosle godine govorio bice na proljece,pa me opet nije nesto iznenadio izgled golfa,i sad opet govoris bice na proljece,pa sacekaj onda proljece ofarbaj,upasaj sve fino da lici na nesto i onda sve iznenadis slikama.Nije proljece daleko sace april.Ja znam da je ovo skup ceif,ne mozemo svi imat nesto vau al kolko imas bar odradi da bude lijepo i da stoji kako bog zapovjeda
 
Član
RE: tuning

Sve nesto na pola!!
A jesu ove felne na autu (prednje) te sto planiras, jer koliko ja vidim ovo nije BBS!(ili imas 2 set)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top