Tuned by Liga ... Angel eyes - postavljanje na Golf km2

Tuned by Liga ... Angel eyes - postavljanje na Golf km2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo konacno i kako se to radi, ispratili smo postavljanje prstenova na Golf mk2...
naravno za sve radove je potrebno imati adekvatan alat koji jako skupo kosta...

5yki5gx.jpg

... znaci prvo i osnovno, procedura rastavljanja da se nesto ne osteti...
prstenovi su ranije napravljeni pa cu to izbaciti drugi put...

4u1437d.jpg

... busi se rupa u gotovom prstenu za postavljanje dioda...
i prije bilo koje akcije vazi pravilo dva puta mjeri, a jednom rezi...

4oswprq.jpg

... spajanje dioda kao sto se vidi... zastita tankim buzirom....
ko nema moze i izolir traka, jer je buzir jako skup... ponovo provjera...

6ceyngl.jpg

... zatim ide busenje rupe u sjenilu kroz koju cemo provuci zice...
to se mora odraditi jako pazljivo da se ne bi ostetilo sjenilo... i ponovo provjera...

4yhj37n.jpg

... radi zastite prstena i bolje raflekcije svjetlosti postaljamo i traku sa unutrasnje strane...

6c40vv9.jpg

... kada se sve to fino skuha... he he he... i postavi... naravno ide silikon koji treba ravnomjerno nanijeti
da se nebi nepozeljno razlijepio prilikom postavljanja stakla... to zna pravo ruzno da izgleda zato i napominjem...

4ktefjr.jpg

... i na kraju opet provjera i to je to...

Ako nesto nije jasno... slobodno pitajte... kao sto vidite... nije tajna...
 
Liga koja bi cjena bila da mi ovo uradiš plaćam unaprijed ako se možemo dog odnosno ako si zainteresiran uradit do tebe je
 
Član
dadao_style je napisao(la):
Liga koja bi cjena bila da mi ovo uradiš plaćam unaprijed ako se možemo dog odnosno ako si zainteresiran uradit do tebe je

Drug ma rekao sam ti ja da ti to LIGA uradi;).
Ja mislim da je cijena:100KM
PozdraVW;)
 
toncy znam da si mi reko kažem opet hvala ali nije do tebe poslo sam ligi mail s detaljnim pitanjima niko mi ništa nije odg a sada sam u subotu vidio kristalni far sa angel krugom kao što alen p ima dođe 110 km ali se čeka 10 dana pa ako liga nebude htio odradit budem uzeo te farove
 
Član
Liga svaka cast na objasnjenu i slikama..

@dadao a sada sam u subotu vidio kristalni far sa angel krugom kao što alen p ima dođe 110 km

jel 1 kom ili obadva za 110KM
 
Član
dadao_style je napisao(la):
toncy znam da si mi reko kažem opet hvala ali nije do tebe poslo sam ligi mail s detaljnim pitanjima niko mi ništa nije odg a sada sam u subotu vidio kristalni far sa angel krugom kao što alen p ima dođe 110 km ali se čeka 10 dana pa ako liga nebude htio odradit budem uzeo te farove


No problem drug;)
 

IGY

Član
sto mi je poznat ovaj golf, isti moj, hihi, liga je to majstorski odradii ispadne bolje nego originalni
 
oba 110 pijaca vrapčići mostar naruči se čeka se 10 dana a ima uzet angel eye prstenova u raznima bojama sa postavljenom diodom jedan krug 20 KM
 
Član
dadao_style je napisao(la):
oba 110 pijaca vrapčići mostar naruči se čeka se 10 dana a ima uzet angel eye prstenova u raznima bojama sa postavljenom diodom jedan krug 20 KM

pa jesu li kristalni farovi bez angela 110KM ili orginalni angel eyes 110KM oba
 
kristalni angel eye orginal za golfa 2 nije ručni rad već tvornički napravljeno kao što je liga pravio samo što ovde sam ubaciš sijalicu za poziciju u malo grlo koje ima sa odzada fara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top