trokiranje

trokiranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam mali problem,auto mi trokira na malim obrtajim,i kad mu dam malo veci gas,nista onda probije i auto ide normalno
 
Član
trokiranje ti je specifična stvar možeš sve zamjenit a opet isto prvo kablovi svjećice paljenje karburator sve uradiš i ispostavi se GORIVO a ti nediraj ništa i već samo PUN GASSS
 
Član
ma i meni je isto ja gas nista cak mi se nekad i ugasi al samo kad tek upalim auto poslije nekog vremena onda proradi i ide normalno. dajem gas a broj obrtaja pada i nista dok sam neocepi :)
 
Član
Kad si zadnji put mjenjao filter goriva? Moze biti svakakvih gluposti u tvom slucaju, al najvjerovatnije je da te zeza sistem ubrizgavanja, da je lagano zacepljen il tako nesto. To prvo provjeri...
 

IGY

Član
nije preskocio, da je preskocio ne bi nikako mogao upaliti,
imao sam slicnih problema, promjeni filter goriva onaj veliki sto ti stoji kod desnog zadnjeg tocka prije pumpe, on ti je 15 maraka obicni a 20 onaj sto ima male navoje za cjevcice, samo provjeri koji je kod tebe,
jeli KR kod tebe, ako jeste trebao ako ti poslje togsa opet bude trokirao, onda ti treba neko K-glavu ustimati, a to ni slucajno nemoj sam raditi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top