Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
ukupno danas 48 takmicara, ima mislim par stranica prije detaljno opisano kako se dolazi , za kartu od 8KM je moralo ispasti tako na kraju ali opet jednom se dolazi i jednom je show u Sarajevu
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
tacno tako kao zivotinje , zamolim debelo krme od redara da prodjem samo da vidim GT-Ra zbog kojeg sam i isao kaze gledaj ga odatle ccc

A jes' se onaj prasoliki bio uskurčio, nije ni "autoritet" za svakoga... Ponavlja NE MOŽE BEZ ZELENE isto oni prijeratni novogodišnji / božićni roboti :D

OT;

yb3k.jpg
 
Član
sve u svemu nista po onom redu nije islo, sve su nesto preskakali onaj raspored desavanja hajd sto nije po redu vec pola nije ni bilo po meni previse obecano i najavljeno a onda u najmanju ruku očajno nije vrijedilo ni 3 KM... za naci trebalo ganjati jaja prepelica nikakva reklama race- a :icon_rolleyes:
 
Član
pa većina ovdje za jednu noć popije 100 i više KM, a sad puno 10 kermi :D Uvijek sam bio protiv kafane :lol:
 
Član
Ni ne govorim da je puno sta je bilo najavljeno karta je trebala biti minimalno 10 KM ali ono što se vidjelo danas ne vrijedi ni spominjanja a ne 8 KM.
 
Ja zelim svu srecu i sve najbolje svim organizatorima i volio bi da svaki event bilo kojeg sadrzaja bude savrsen , sto nazalost ne mogu reci za ovaj danas . Od samog dolaska onaj parking me smorio , toliko je daleko da mi evo noge otpadaju od hodanja , jos sam novcanik bio zaboravio pa to je haos bio :D Mislim da je bilo dovoljno mjesta na onom putu da se i svi parkiramo bilo je naki traka more. Drugo ona odvojenost vozaca i publike takodje je za mene obicna glupost , ograda svakako treba biti od pocetka staze do kraja da se ne bi izletalo na stazu ali zahvaljujuci raji ta ograda je svakih par metara imala rupu i mislim da tu osiguranje nije radilo svoj posao jer je skoro pored svake rupe na par metara bio policajac ili osiguranje tako da se to moglo i sprijeciti. Sto znaci da nije bilo potrebe da bude u dijelu gdje su parkirana auta , dosta prijatelja je vozilo morao se se nadvikivati preko bankina i pored toga propustiti izbliza da vidim GT-R.a I zadnja stvar su naravno karte zbog koji smo se vec raspravljati i bio sam u pravu sto se tice toga jer se par ljudi i vratilo , meni djavo nije dao mira ja sam morao otici al svi su otpuhivali sto se tice cijene i sigurno bi bolji potez bio da je karta bila 5km vise bi raje sigurno bilo. Ja se nadam da ce sutra biti bolji dan i prijateljski savjetujem mislim da bi vam pametan potez bio poslije ovog danas da snizite karte i pokusati rijesiti malo onaj parking , i znam da ce biti komentar tipa "ajde ti nesto organizuj tako pa ces vidjeti" na to mogu samo reci da to nije nikakvo opravdanje a ja nemam nista protiv niti mislim nesto lose ja sam samo iznjeo misljenje posteno naravno ako je opste ono bitno :)
 
Član
jbga kad skontaš za tu kartu, svejedno 5 ili 8 KM, isto dođe poslije pređenih 100-200-300 ili više kilometara... ali nekako realnije ono kad kažeš "5 maraka ulaz" već tih 8.

Vidimo se gore za par sati... mi krećemo za sahatak od prilike. Sretno svima danas.
 
Član
Ja ipak odustjem od dolaska za nas troje je to 30 KM i 40 goriva plus hrana je 100 KM. Kad sve saberemo puno para da se vidi nesto sto svi imaju primjedbu.Steta i zao mi organizacije, ali mislim da ih je i vrijeme dosta zeznulo.
 

OmO

Član
Ja jucer bio od 12 do 4, nisam vidio nista posebno, koliko znam rekli super cars, osim GTR-a ja nista drugo vidio nisam. Ljudi nije puno bilo, onda i prilaz autima nije bio moguc. Kao sto rece Dragon, parking udaljen puno, kad poce ona kisa oko 4 sata sav sam bio mokar dok sam dosao do parkinga, al eto ko sto kazu ovo nek je skola neka da drugi put malo drugacije bude. ;)
 
Član
Iako smo pružili medijsku podršku ovom događaju prije same utrke, obećana PRESS propusnica za sam event nikada nije stigla na našu adresu.

Bilo kako bilo, momcima puno sreće u daljem radu i čestitke na organizaciji jednog ovakvog događaja.

Nevezano za ovu utrku,a nije ni isti organizator, pohvale idu za momke koji su organizovali nedavno završeni Street Race u Mostaru jer je sve prošlo kako su rekli.;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Iako smo pružili medijsku podršku ovom događaju prije same utrke, obećana PRESS propusnica za sam event nikada nije stigla na našu adresu.

Bilo kako bilo, momcima puno sreće u daljem radu i čestitke na organizaciji jednog ovakvog događaja.

Nevezano za ovu utrku,a nije ni isti organizator, pohvale idu za momke koji su organizovali nedavno završeni Street Race u Mostaru jer je sve prošlo kako su rekli.;)

veoma kulturno :D
 
Legend
Nazalost, jako malo pozitivnog se vidjelo danas.. Lokacija odlicna, organizacija , manje no ko bi ljudima udovoljio, ali moram reci da je preglednost bila 0 bodova, prvo mi nije jasno zasto je postavljena zastitna ograda na nekih 200 metara i u tih 200 metara od starta se nakupilo toliko ljudi da se svakako nije moglo nista vidjeti.. kao drugo ograda je bila previsoka, izrevoltirani ljudi su je na kraju i pocupali sto je bilo i logicni i sasvim razumljivo..

Drugi dan sam imao namjeru vozit, prilazni put je bio KATASTROFALAN, da li zbog kise, da li je doslo do nekih problema neposredno prije pocetka racea, uglavnom nisam mogao prici stazi sa autom pa nisam vozio..

Pozitivna stvar u svemu ovom je sto nije bilo sutnje izmedju klasa, trka, dogadjaja, kao na pojedinim eventima koji se organizuju u BIH.. vjerujemm da je i kisa pokvarila uveliko kompletan dojam pa smo vecina nezadovoljni sa necim, ali eto bolje ista nego nista, Sarajevu je trebalo ovako nesto kako god..
 
Top