Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
30ak auta danas, koliko sam cuo. Mada se tu vozi po onim novim pravilima, sutra bi trebalo biti bolje stanje...
 
Član
Mislim da on danas nije mogao voziti, jer cini mi se da mora imati rollbar za voznju klase 10 po danasnjim pravilima. Mozda se sutra pojavi :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da on danas nije mogao voziti, jer cini mi se da mora imati rollbar za voznju klase 10 po danasnjim pravilima. Mozda se sutra pojavi :icon_biggrin:

On tu klasu odavno ne vozi. ;) I,kako sam čuo,neće ni sutra doći,jer eto kao nije radio ništa na autu od Mostara.
 
Legend
ja maloprije dosao i mogu reci da sam malo razocaran, inace nemam obicaj bilo koji event komentarisati u negativnom smislu jer bilo kakvo druzeb\nje dobro dodje, danas mi je bilo bzv, malo mi je bilo glupo jer su i auta koja su se takmicila bila u drugoj traci pa nisi mogao ni prici niti pogledati auto a ni popricati sa vozacem malo u vezi auta, onda je i kisa dosta zeznula stvar pa se dugo cekalo da se staza osusi, idem i sutra pa se nadam da ce sutra situacija dosta bolja biti ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
ja maloprije dosao i mogu reci da sam malo razocaran, inace nemam obicaj bilo koji event komentarisati u negativnom smislu jer bilo kakvo druzeb\nje dobro dodje, danas mi je bilo bzv, malo mi je bilo glupo jer su i auta koja su se takmicila bila u drugoj traci pa nisi mogao ni prici niti pogledati auto a ni popricati sa vozacem malo u vezi auta, onda je i kisa dosta zeznula stvar pa se dugo cekalo da se staza osusi, idem i sutra pa se nadam da ce sutra situacija dosta bolja biti ;)

E to je bilo meni sranje. Iskreno nisam se fino osjecajo "izoliran" na drugoj strani. Da sam kako mogao sjesti u jedno auto samo da vidim kako to izgleda iznutra... ali jebiga.

A sto se sutra tice, jbg kokuz sam pa nista :D
 
tacno tako kao zivotinje , zamolim debelo krme od redara da prodjem samo da vidim GT-Ra zbog kojeg sam i isao kaze gledaj ga odatle ccc
 
;) super, sad jedva cekamo video snimak !

nadamo se i da je snimak malo boljeg kvaliteta nego ovaj snimak sa ovog zadnjeg skupa u mostaru.
 
Član
staza je uvako uradjena radi prostora i zastite samo staze , samo da kaze za ove zivotinje da su pocupali pola ograde rukama i bacali okolo , ograda je i tu zbog sigurnosti posjetilaca kad nesto nesto bude onda je kasno :123::123::123::123::123:

Vidimo se sutra
 
Član
Svaka cast Dejanu, alfa stvarno ide otkida video sam u Novom Sadu...;) Koliko je bilo takmicara u A2? Jel moguce da je u A1 bilo samo 5?
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ne mogu da skontam lokaciju, jel to negdje na stupu u blizini autopijace ?

Kad vozis od autopijace do stupa ne ides na most neg ides desno i na semaforu skrenes desno i picis samo pravo..kad budes dosao na jedan pravac s obje strane pusto, nema kuca..na kraju tog pravca ti je parking na desnoj strani...eh poslije parkinga drugo skretanje ( ima oznaceno ) putic koji vodi do staze..
 
Top