tri nesrece u Tuzli

tri nesrece u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veceras dok sam bio napolju vec tri nesrece u gradu.
Prva kod male pijace, onim sokakom od OŠ Novi Grad, udaren pjesak, a zatim vlasnik skreno na parking i udari jos tri auta. reno clio koji je izazvao nesrecu dobro udaren.
kod mosta s kipovima isto izgleda pjesak udaren, razbijena sajba bas se vidi da je od glave. krv na cesti.
treca na magistrali kod hotela tuzle, zlokovac. neznam kako je ono uspio, nisam stigo slikat, bjeli punto izletio sa ceste i udario u drvo. al samo neznam kako je uspio da auto stoji tacno u liniji sa drvoredom, u malom prostoru. isto kao da ga je poso parkirat izmedju dva drveta :) :). momcica nekakvog policija ispituje, mozda je vozac. cini mi se svjez sa poligona izaso.

to je ucinak tuzlanskih vozaca veceras do 21:00. bas me zanima koliko ce ih biti do ujutru.

kad izracunas zadnjih par mjeseci po Tuzli nesrece, nije preporucljivo vozikat se gradom bez potrebe. vanredno stanje na cestama :icon_biggrin:
 
@armin ne samo veceras, nego zadnju godinu.

saobracaj u Tz je katastrofa. a i putevi, i "inteligentna" rjesenja pojedinih dionica su isto za nagradu.
al ima jedna stvar koja me najvise nervira u Tz, a to je sto niko ne staje pjesacima. ljudi su nevjerovatni. mene samo cudi kako nebude dnevno i vise stradanja
 
Član
a bas nesto kontam... 2-3 dana mirno u gradu... kad evo 3 nesrece u malom vremenskom razmaku... :icon_rolleyes:
 
Član
Ovdje se više dešava da auto udari pješaka, nego sudar dva auta...malo malo pa auto udarilo pješaka...a pješaci uglavnom penzioneri...
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ovdje se više dešava da auto udari pješaka, nego sudar dva auta...malo malo pa auto udarilo pješaka...a pješaci uglavnom penzioneri...

nazalost tako je, jucer je jos jedan takav "sudar" bio... na bulevaru, gore kod lezeceg policajca je udaren jedan penzioner
 
Strasno.

Al ovo za pjesaka istina, ja kad sam dosao u Tz prije 4 godine studirat jbt umalo da izginem, znaci apsolutno niko ne staje na pjesackom, nevjerovatno. Ovi Tuzlaci jarani kad su dosli kod mene u Brcko ne mogu se naibretit kako im eee neko staje na pjesackom. Stvarno tamo strasna nekultura prema pjesacima,a i semafori sami nisu naklonjeni njima. Crveno,stojis, zeleno, krenes, pola ceste vec crveno :S
 
Član
ima svijeta koji bi stao, al ne moze zbog divljaka i kretena koji sjede za volanom drugog auta. skoro na brcanskoj kod trznog (u isto vrijeme se pali zeleno pjesacima, autima koja skrecu desno i autima koja idu prema izlazu iz tz) i ajd ja stao da predju pjesaci (posto skrecem desno) kad lik koji je bio iza mene i isto skrece, zaobilazi me i pun gas u pjesaka (falilo mozad 20-ak cm da pokupi pjesaka). sve ludo do zla boga postalo...
 
Član
neznam strašno je ovo 'ebote, svaku noć, vise me strah voziti po gradu neki dan skoro dva udesa sam izbjegao, 1- čovjk se prestrojava negleda u retrovizor ja na ivičnjaku čovjk hladno prođe:D , 2- nošalantno čovjk zaobilazi rupe predomišljo sam se da ga roknem pa šta bude....

Evo kod higijene....

Pedesetogodišnji A.I. iz Tuzle zadobio je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 18 sati u ulici Zmaja od Bosne, kod ˝Higijene˝ u Tuzli. Povrijeđeni pješak je hospitaliziran u UKC-u Tuzla.

Do saobraćajne nesreće je došlo kada je dvadesetosmogodišnji M.P. iz Tuzle, upravljajući automobilom ˝Opel Astra˝(A46-M-890), udario pješaka A.I. Povrijeđeni pješak je prevezen u UKC Tuzla, ljekari su mu konstatovali teške tjelesne povrede, te je zadržan na daljem liječenju na odjelu intenzivne njege Klinike za hirurgiju. O događaju je uoznat kantonalni tužilac, dok su uviđaj na mjestu nesreće izvršili službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Tuzla.
 
Ma u Tuzli je strasna nekultura i neopreznost na cesti!! :mad:
Kud nam ceste nevaljaju kud semafori nisu organizovani jos i vozsaci svakakvi, ma nije ni cudo sto najvise nesreca ima u Tuzli! Ljudi bas negledaju gdje voze i sta rade kao da nemaju retrovizore!!
 
Član
znam momka sa bijelim puntom

evo slika od auta

efs26g.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top