Treperenje,hiperaktivnost,velika sreca treba samo reci toyota :)

Treperenje,hiperaktivnost,velika sreca treba samo reci toyota :)

Član
Mislim da je ovo prva registrovana toyota u bosni stigla je jutros ja sam bio od 8 casova u salonu jer mi dobar prijatelj radi nemam rijeci ostao sam bez teksta sto se tice samog izgleda ,oprema je ful sem koze a zvuk ne znam kako to da opisem kontao sam da ovo sve nije san evo nesto slicica al bice jos dok se sklope svi elemnti dodatni koji su stigli ;)
2n7nssk.jpg


2nbf78z.jpg

33mli0x.jpg

35nakv8.jpg

e3cwx.jpg

13yib8.jpg
 
ja se pitam kako niko ne vozi ovo auto,fakat je predobar dizajn,al eto pocelo je :cool: Jedino su jadne felge na njemu,ovo auto zasluzuje mnogo vise,nadam se da cu ga ubrzo vidjeti uzivo...
 
Član
Odlican izbor :cool: Nadam se da si upoznat vec sa voznjom rwda.

Samo ne znam sta ce ti ovo krilo, ako ne mislis ici na aeromiting sa gt86 :D

Nek ti je sretno sa auticem :icon_biggrin:
 
Član
Kao prvo niej moja :icon_sad: kao drugo prijatelj moj drzi salon pa sam isao samo da je pregledam da upalim i slicno narucena je za nekog covjeka tako da ono ;)
 
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:
 
Član
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

ma ja, kladim se da ju quatro dizel sije u svim segmentima....
 
Član
manojlo111 je napisao(la):
Ta tojota je ista kao subaru brz, a ovde ih ima kao tu golfova, znaci svako ih vozi, jeftine su i vise manje smece iskreno da vam kazem, stabilnost na putu je nula, ima ju kolega sa posla :D:cool:

Stabilnost na putu 0 :icon_question: Nemas blage veze sta pricas,vozio sam ovo auto na profi stazi, auto ne da je precizno i upravljivo a o stabilnosti necu ni da govorim, uostalom pogledaj malo testove na youtubu da vidis malo sta ljudi kazu ;)

p.s. mozda je jeftina kod vas a kod nas( evropa ) ne mozes je kupiti ispod 30.000 evra, a evo ti i jedan video da vidis sta jedan znalac i ekspert radi snjom na stazi i kakvo misljenje ima :)

http://youtu.be/romf-G6CZ7g
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Odlican izbor :cool: Nadam se da si upoznat vec sa voznjom rwda.

Samo ne znam sta ce ti ovo krilo, ako ne mislis ici na aeromiting sa gt86 :D

Nek ti je sretno sa auticem :icon_biggrin:

Spojler jes' ocajan, al on spada u Aero sport leather kit paket opreme :)
 
Član
Očajna je i jadna ova boja na autu, eto da i ja nešto lupim kad je to mogla vecina u ovoj temi :icon_smile:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Spojler jes' ocajan, al on spada u Aero sport leather kit paket opreme :)

Ma vjerujem da je tvornicki, al meni je licno bez ikakvog spojlera najljepsa. A ovaj je potpuno nepotreban, cak i bezveze izgleda na ovom autu.

A za "nestabilnost" bi rekao da to nije auto napravljen za vozace koji ne znaju voziti. To je pravljeno za prave autofanove, ko hoce "stabilan" auto, nek uzme Audi-VW, ko zna voziti, GT86 ce mu sigurno biti dovoljno stabilan. Ko je htio stabilniji auto, trebao je uzeti Subaru BRZ onda, on ima malo drugacije podesen ovjes, ali i dalje, nije to VW - na svu srecu :D
 
Član
stabilan auto moze biti auto podesen koji voli ''slomiti grip'' i onda se u takvom stanju savresno balansira i vozi,znaci na ili iznad ivice pucanja gripa, naravno ako je za volanom neko ko zna sta radi.....dok se te situacije sa drugim vozilima zavsavaju aa totalnom i dosta koleteralne stete.
 
Top