trebam pomoc

trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
radi se o golfu 2 gti, DOHC 16v, od oprememe ima sve moguce, klimu servo, el podizace na sva cetri prozora, daljinso zakljucavanje, duboke branike i tanke lajsne na vratima i fabricke pragove, alu felge, znaci sve sto je ikad bio stavljeno u golfa ima, a sve je fabricki, god 92 za Italijansko trziste, prodaje mi prijatelj, za 5500 KM
interesuje me jeli to puno, ja mislim da nije ali eto zelim i vase misljenje, razmisljao sam da uzmem sebi.
HVALA UNAPRIJED
 

IGY

Član
boja je ona , moon blue, ja mislim da se tako zove, ni crna ni plava, nesto sa sljokicama metalik
 

IGY

Član
registrovan je, regulara znam momka, odrzavao ga je ja mislim bolje nego ja svog, nesto kontam kad bi prodao svog za 4500 da dodam jos milju i da ga uzmem
 
Član
igyracer je napisao(la):
registrovan je, regulara znam momka, odrzavao ga je ja mislim bolje nego ja svog, nesto kontam kad bi prodao svog za 4500 da dodam jos milju i da ga uzmem

pa prodaj, vidi nek te saceka da ga ne proda ...
 
Odose svi u 16- ke samo ja se borim sa 8- om dizelom:D:D:D:D Ako ti to sa tvojim golfom prodje, kako pricas za tu 16-ku nije losa MA KUPI JE
 

IGY

Član
enesss je napisao(la):
vidi prodaj svoj pa kupuj ako je ocuvan i bas dobar,jel to DOHC 135ks????

jest k-glava i sve ostalo, nego izgleda da je otisao, doci ce mu ujutru frajer sa majstorom da ga pregleda:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
samo vi kupujte 16- ke pa govorite nevalja ovo ono ma uzimaj ali to je puno para ovdje za te pare mozes kupiti auto 2000 god sa jos jaccim enginom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top