trazim sasiju kadeta

trazim sasiju kadeta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
treba mi hitnoo sasija za kadetta ... ? ?? ??? ? ?:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Imas u novom par sasija za kadeta, a imas kompletne kadete na BH tablama po 5-6 stoja...A za sasiju ako ti nije daleko zovi 061 342 051
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Imas u novom par sasija za kadeta, a imas kompletne kadete na BH tablama po 5-6 stoja...A za sasiju ako ti nije daleko zovi 061 342 051

ma daleko je...a gdje se mogu nac te za 500-600KM ? ? ? al negdje da nije bas daleko :smajli38:
 
Član
a nisam gledo ehehhehe
jebga ..a dalekooooooooooooooooooooooooo sii nisam mogo dalje otic:lol:
 
Član
Ima kod mene jedan plav 87 god istekle table nedavno,nije losa limarija, motor 1.3 Ima spojler na gepeku, onako na izgled ljepuskast ovo ono sat sa obrtajima... Cijena 600km sjedi-pali-vozi... A ima jos jedan zut dizel 1.7 500km, onda imas jos jedan siv GT 4 vrata 90 god nema nikakav motor pod haubom (skoljka sa papirima) zdrava 400km ima jos nekakvi kadeta, ugl ima ti opela na ponudi...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ima kod mene jedan plav 87 god istekle table nedavno,nije losa limarija, motor 1.3 Ima spojler na gepeku, onako na izgled ljepuskast ovo ono sat sa obrtajima... Cijena 600km sjedi-pali-vozi... A ima jos jedan zut dizel 1.7 500km, onda imas jos jedan siv GT 4 vrata 90 god nema nikakav motor pod haubom (skoljka sa papirima) zdrava 400km ima jos nekakvi kadeta, ugl ima ti opela na ponudi...

jel mozes da mi das svoj broj da te nazovem ? :icon_question:
 
Član
Bravo GT je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Ima kod mene jedan plav 87 god istekle table nedavno,nije losa limarija, motor 1.3 Ima spojler na gepeku, onako na izgled ljepuskast ovo ono sat sa obrtajima... Cijena 600km sjedi-pali-vozi... A ima jos jedan zut dizel 1.7 500km, onda imas jos jedan siv GT 4 vrata 90 god nema nikakav motor pod haubom (skoljka sa papirima) zdrava 400km ima jos nekakvi kadeta, ugl ima ti opela na ponudi...

jel mozes da mi das svoj broj da te nazovem ? :icon_question:

066 640 210
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top