tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

reko da stavim i sliku sa wifi konekcijom, da ne kazu socijalci da nemam i to:)
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

super je ispalo, hehe znao sam da ce te jebati to za zvuk i da ce ti trebati onaj aux kabal
ja sam sebi trazio dugo, rekoa je Rasim u el centru na dobrinji da ce mozda nekad nabaviti, pa ako ti je dugo cekati da ti stigne taj vidi da nije njemu slucajno doslo......

nego de mi reci za ovaj iPod touch jel ima puni prenos na lcd, vidim wi-fi ok, spotovi ok... ono sto me zanima da li recimo kad pustis mp3 sa njega, izbaci play listu na ekran ili ga ukine... interesuje me da znam da li da mjenjam svoj za toch
 
Član
RE: OPC by zmayich

jbt zivot kolko si ti lud lik, premocno je ovo svegami,kako dobro izgleda,svaka cast,divim ti se:icon_smile:
 
RE: OPC by zmayich

Odlicno ispalo, da te pitam jel' se moze skidati ovaj monitor? Moj ti je savjet, da preko navigacije nabavis kakav poklopac, lijepo uklopit kad ostavljas gdje auto, da ti ne bi kakav dusman obio auto, i ovaj monitor bi bilo super kad bi se mogao skidati. Inace, odlicno si uradio, ja isto ako kupujem u auto sta gledam kako se to moze sakrit ako se ne moze "polovicno" iznijet iz auta, kao plocice od CD-a itd..
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima... :)

@almir_fre - sve se moze skidati i navi i monitror i ipod i player, sve je na fabricke nosace koji su ugrađeni...sve ja to poskidam i potrpam po torbicama i džepovima:)

@igy - imaju programi na Ipod Touch-u koji daju potpuni prikaz displaya Ipod-a na TV uređaj...Znači sve sto radis na ipod-u ide direktno na tv, igrice, spotovi, liste, internet, programi itd itd...naravno ipod ti treba biti otkljucan za piratske aplikacije tj. jailbrakovan!
 
Legend
RE: OPC by zmayich

kako si zamislio tako i odradio....i to bas brzo,svaka cast predobro izgleda ,a i fukcionalnosti sto se tice ,...ni tu ne odudara....

preko cega imas internet? mobitel ili ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top