Toyota Celica

Toyota Celica

Član
Little Dragon je napisao(la):
heheh a znas da znam moj Sova , bitno je da je sad kod tebe i da ces ti to da sredis lagano ;)

Ma znas da hocu... samo jos body kit da mu uzmem i lambo vrata :p... al to tek za koji mjesec :)
 
Član
aneL-TCE je napisao(la):
bracaa usrecioo si see :)) vidio sam ti burazaa neki dan vozi.. poz od starog drugaa :))):cool:

Oooo Anele pa sta ima prijatelju :)... sta cu buraz operiso se pa sad brat uzeo auto ne ispusta ga iz ruku dok se ja ne oporavim :icon_smile:
 
Član
GOX01 je napisao(la):
fina celica nekad bila moja :D:D imas neke stopke na piku za nju

Hvala onda na autu :p... hehe znam vidio sam bijele ne svidjaju mi se nesto, sad evo ganjam body kit da uzmem za nju tako da cu vidjet sta poslije toga :)
 

gox

Član
ne treba njoj body kit samo ces je uproastiti njoj treba TRD spojler na gepeku neko opasne crno sive felge i prednj i lip i to je to jesi je od onog fahira kupio
 
Član
GOX01 je napisao(la):
ne treba njoj body kit samo ces je uproastiti njoj treba TRD spojler na gepeku neko opasne crno sive felge i prednj i lip i to je to jesi je od onog fahira kupio

Jesam od Fahira je uzeo... a kontao sam ovaj body kit da joj uzmem http://www.andysautosport.com/toyota/2000_2004_celica/exterior/body_kits/extreme%20dimensions/extr00074547.html

meni nekako izgleda perverzno :icon_smile:
 
Početnik
vala, izgleda pickasto, nimalo agresivno, prednji i zadnji kraj ne idu jedan s drugim...
 
Član
Oggy je napisao(la):
vala, izgleda pickasto, nimalo agresivno, prednji i zadnji kraj ne idu jedan s drugim...

Valjda je stvar ukusa... meni je super pogotovo ovaj prednji branik... ali dobro mozda cu razmotriti jos par opcija nekih onda, thanks na savjetu :)
 

gox

Član
NISTA OVAJ BODY KIT 0 BODOVA PRAGOVI NISU LOSI RAZMOTRI TRD SPOJLER UBIO SE ZA NJU ;)
 
Top