Tokari,Strucnjaci za felge,bilo ko help

Tokari,Strucnjaci za felge,bilo ko help

Član
Nabavio sam neke sarafe dugacke
al i dalje su premalo izasli pa me je strah vozit na tome
komsija mi je rekao da je on svoje felge nosio tokaru da mu isfreza navoj da spreda skine koji cent
kako bi saraf vise izaso
Mozda ga nisam bolje skontao uglavnom nekim frezerom skine nesto
Photo0095.jpg Photo0096.jpg
 
Član
moze se to uradit ili frezerom ili na tokarski stroj pa onaj veliki borer i skinut barem pola cm netreba ti vise vidjao sam na bolje opremljenim mjestima ovih alata frezere stavi se na busilicu sad koliko se isplati kupovat samo za te stvari neznam
 
Član
moze se to uradit ili frezerom ili na tokarski stroj pa onaj veliki borer i skinut barem pola cm netreba ti vise vidjao sam na bolje opremljenim mjestima ovih alata frezere stavi se na busilicu sad koliko se isplati kupovat samo za te stvari neznam
Necu kupovat nego odnijet ima covjek radi to radio mom komsiji i nije mu puno uzeo neku sicu
u srcu felge stvarno ima dosta mesa pa mislim da nebi skodilo_Oticu sutra do majstora i vidit sta ce mi ret.
 
Član
dovoljno su ti ovi dugi nema potreba da se zaebavas sa felgom, nije auto za trke pa da mu to pravi neki problem
 
Legend
na ovoj duzini vozi na mjesec slobodno , ako te bas tako muci kupi duze neces ti tu previse ustede imati
 
Član
vijak je M12x1.5 sto znaci da je korak 1.5mm
vijak MORA biti 10mm uvrnut u glavcinu sto bi bilo nekih 7 krugova.

treba uracunati i debljinu diska, NE se igrati sa takvim stvarima !

NE upustati srce felge... kupi duze sarafe or Trash it!
 
Član
Ne zajebaji se sa sarafima,imao sam ruzno iskustvo sa tim,kupio prvi put alu felge nasao neke sarafe za sitne pare ni obracao paznju nisam koliko su dugi,postavio felge nakon 2-3 dana spao mi tocak pri kocenju na semaforu,sad zamisli sta se moglo da desi negdje na magistrali....
 
Top