Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Test Day 2009

nakon upita i izrazenog interesovanja za db testiranje obavili smo razgovor sa kolegama iz Caraudio team-a, i na obostrano zadovoljstvo postigli dogovor ...

dakle, pored desavanja na stazi, pruzena je prilika svim zainteresovanima da izmjere jacinu svog audio sustava u autu. Muh@ i ekipa ce pored toga sigurno imati ovaj ili onaj savjet za zainteresovane, kako da unaprijede svoj setup ili izvuku maksimum iz postojeceg..

napominjem da mjeriti mogu i oni koji inace ne posjecuju takmicenja u db drag-u, nego ih jednostavno interesuje jacina svog audio sustava i ovo je idealna prilika za to.

kao i prosle godine, uplata iznosi takodjer 20 KM, a na kraju dana bit ce podijeljeni certifikati sa najboljim ostvarenim rezultatom.
prijave ce se vrisiti na licu mjesta, a kao i za 402m prijave ce se primati do 15h.

ovo je jos jedno zanimljivo desavanje na dan test day-a i svakako razlog vise da 22.3. budete u mostaru..

vidimo se!
 
Član
RE: Test Day 2009

20 KM je i za db drag i 402???

...mozda dodjem sa fabijom samo da vidim koliko govno moze na 402, jel ispod 21 sekund :icon_smile:...i da vidim sta mogu uciniti sa jednom 306-icom...ako em ko upita da znam reci specifikacije ;)
 
Početnik
RE: Test Day 2009

da se nadovezem na kolegu silverstara

sa kotizacijom ne dobijete samo mjerenje,

takodje dobijete vazeci dB CUP pravilnik za 2009 godinu ili vazeci dB drag pravilnik ( ako prevod ne bude gotov onda na engleskom jeziku) , tj jedan od dva pomenuta zavisno koji vas interesuje, takodje dobijete i savjet, ako niste sigurni zavisno od discipline u kojoj se zelite takmiciti odredimo Vam i odgovarajucu klasu sa trenutnim setupom.

I naravno za sve uplatioce kotizacije dobijete i certifikat o postignutom SPL-u.

Nece biti klasicnog takmicenja medjutim ako budete zahtjevali i to cemo napraviti tvz LANE fight , tek toliko da osjetite koliki je adrenalin za one koji nikad nisu to radili....
 
RE: Test Day 2009

muha svaka cast !


za tibora (i ostale kojima se slicne ideje javljaju..)

da ne bi bilo nesporazuma
dakle 402 testiranje je 20 KM
db testiranje je 20 KM

ko zeli moze iskoristiti priliku i probati i jedno i drugo ali u tom slucaju to kosta 2 x 20 KM tj. 40 KM, jer mi svoje troskove pokrivamo iz uplata, a tako i muha svoje...

ulaz za gledaoce se nece naplacivati.. samo da spomenem posto dosad nismo spomenuli cini mi se ;)

pozz i vidimo se
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009

nece biti problem za auta koja se nece takmiciti da udzu na pistu :icon_question:
 
RE: Test Day 2009

ma ja mislim da mogu uci auta koja nece voziti ali samo dole do pred startnog prostora.

zna li iko tanco jel dolazi Hota :icon_question:
 
RE: Test Day 2009

sa sigurnoscu se ne moze reci ni za jednog od vec prijavljenih, ali mislim da postoji mogucnost ..
vidjecemo na dan TD-a :)
 
Početnik
RE: Test Day 2009

HFintegrale je napisao(la):
zna li iko tanco jel dolazi Hota :icon_question:


znam ja , nece doci on al ce kina doc samnom
hota nema vremena..tek u maju pocinje za njega sezona;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top