Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009

ljudi ovdje kod nas u Gorazdu do prije par trenutaka snijeg proletao. kakva je pamet organizovati bilo sta sada. i prosle godine je bilo hladno ali ni blizu kao ove sada godine ako budem dolazio dodjem da gledam :123:
 
RE: Test Day 2009

u sarajevu vecim djelom dana suncano i malo kisice bilo i to je to, a cim prdjes ivan dole je suncano, kao i uvijek....
 
Član
RE: Test Day 2009

da, ali ja jos imam prije toga Romaniju, pa Ivan, ili drugim putem preko Čemernog sto je jos gore. a auto bez grijanja i ventilacije :) sta kazes na to ?
 
Član
RE: Test Day 2009

Ma nista... nabacis slikove i krenes ovim putem preko Romanije i Ivana:D

Sala
 
Član
RE: Test Day 2009

Jablanica danas obasjana suncem... Mostar je uvijek par stepeni topliji od Jablanice, i naravno ako kod nas nema oblaka, onda ih ni dole nema 100 %...

Ali ako neko iz Mostara ima nek se javi, kaže kakvo je danas bilo vrijeme tokom cijelog dana ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

vrijeme se promjeni sad sad tako da nema nikakve logike raspravljat o tom sad .... cak i u petak kad se kaze da ili ne nemora znacit da nece do nedjelje cunami dole proc ....
 
Član
RE: Test Day 2009

tepSIJA je napisao(la):
da, ali ja jos imam prije toga Romaniju, pa Ivan, ili drugim putem preko Čemernog sto je jos gore. a auto bez grijanja i ventilacije :) sta kazes na to ?

Al si zato brz,ja imam i grijanje i ventilaciju pa sam spor :)

Ja sam ti govorio nemoj vaditi a ti zavro :D

Sad se smrzni :afion::afion::afion::afion::afion:

Cekamo Silverstara sutra da da zvanicnu informaciju....
 
Član
RE: Test Day 2009

Tepsija jednu plinsku grijalicu strpaj u auto il zbavi kalolifer koji radi na 12V i uzivaj :lol:
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009

tepSIJA je napisao(la):
da, ali ja jos imam prije toga Romaniju, pa Ivan, ili drugim putem preko Čemernog sto je jos gore. a auto bez grijanja i ventilacije :) sta kazes na to ?


da si budala sto si vadio grijanje :lol::lol::lol:
 
RE: Test Day 2009

OBAVIJEST

zbog nepovoljnih vremenskih uslova odlucili smo se ODGODITI test day za 29.03.2009., dakle za iducu nedjelju.

iako su naznake da u nedjelju nece biti padavina u mostaru, niske temperature i trenutne obilne padavine koje bi trebale nastaviti i sutra i dijelom u subotu napravice puno blata na pisti, sto nama ne odgovara.
takodjer se mora uzeti u obzir i nepovoljna prognoza za ostale dijelove BiH sto bi sprijecilo mnoge da dodju na test day, pa je i sa te strane odluka opravdana..

nadamo se da ce sljedece sedmice vremenski uslovi biti bolji i da cemo u lijepom vremenu uzivati na test day-u..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top