Teška saobraćajna nesreća u blizini Termoelektrane

Teška saobraćajna nesreća u blizini Termoelektrane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zbog teške saobraćajne nesreće koja se dogodila jutros oko 3 sata, na magistralnom putu M4 u blizini Termoelektrane saobraćaj se odvija otežano. Uviđaj je u toku, a prema informacijama MUP - TK zbog neprilagođene brzine vozač sanitetskog vozila DZ Srebrenik izgubio je kontrolu nad vozilom te je došlo do slijetanja. Jedna pacijentica koju je prevozio sa dijalize iz UKC Tuzla podlegla je povredama a ostali pacijenti i vozač su povrijeđeni.
 
Član
stvarno zalosno :icon_sad:

"Jedna osoba,čiji identitet još nije saopšten, je smrtno stradala,jedna je zadobila teške tjelesne povrede, a ostalih šest pacijenata je lakše povrijeđeno."
 
Član
zalosno,zalosno...ne daj Boze nikom..
Iskreno da kazem i ne iznenadjuje me previse jer znam kakve sve debile zaposljavaju u domu zdravlja...nekad si morao biti "vozac" a ne rodjak,drug,ili nesto sl. da bi radio u domu zdravlja kao vozac...tako da i ne cudi ovo sto se desilo!
Zali Boze pacijenta koji je podlegao a nadam se da ce se malo vise paznje posvetiti ovom slucaju i da ce krivci na kraju odgovarati jer ovo nema smisla..
 
apsolutno nije imao potrebe da brzo vozi, posto je sa dijalize vozio pacijente, trebao je i dosta sporiji i pazljiviji biti....
ali sudbina je sudbina, jbg :icon_sad:
 
Član
:icon_mad:eek:vo se desava bas cesto..hitna ubuje staricu na pijesackom hitna sleti..pa jel to poijani tamo voze..pa vise ubiju nego sto spase..potpisujem sto rece armin_tz...i ok je ako je bas hitan slucaj 100 posto pa ce te dvije i po minute koje ce prije stici ako vozi brze spasiti nekom zivot..al u ovakvom slucaju zao mi pacijenta vozaca nimalo nije imao potrebu za takvom brzinom ..a i ne iznenaduje me jer ti sto voze hitne deru ih i kad su pod rotacijom i kad je hitno kada nije:icon_mad:
 
Član
CRNJAK nema sta DRAMA

Mene zanima da li ce taj vozac da odogovara za ovaj udes????

Vase misljenje????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top