Tečnost za dubinsko pranje sjedišta / enterijera

Tečnost za dubinsko pranje sjedišta / enterijera

Član
kupio sam nov karcher usisivač za to dubinsko čišćenje, sad mi trebaju ove hemikalije i ti neki koncentrati
gdje da nabavim tu tečnost, viđao sam po praonama presipaju nesto iz velikog kanistera , pa miješaju s vodom, na tom kanisteru nema nikakvog proizvođača samo nacrtana i prekrižena kosturska glava , al eto očiste sjedišta budu kao nova
usisivač je ovaj
karcher-SE-4001.jpg
 
Član
Imas original od Karchera u Obi-u, za pranje tkanina, betona, auta itd...
Cini mi se da je poslab ovaj usisivac
 
Član
Imas original od Karchera u Obi-u, za pranje tkanina, betona, auta itd...
Cini mi se da je poslab ovaj usisivac

koliko litara i koja je cijena znaš li odprilike, da mi je šta bliže ovde, jer i ovi po praonama sto uzimaju to njima sigurno neko donese, da mi je tako doći do nekog kontakt telefona .
a nije slab usisivač, probao sam običnom vodom prat, opere fino al nije to to, vidi se izlači prljavu vodu, i moraš po 10 puta prelazit jednog mjesta dok ne počne skoro pa čistu vodu izvlačit
 
Član
Firma se zove mk nova banja luka tecnost je nerta clair mijesa se 1 : 5 u korist vode 5 litara kosta 25 KM
 
Član
Dzeni reci mi koja je razlika za dubinsko pranje sem snage usisivaca? Jel on iisto ima vrecicu za prasinu ili je onaj vodeni?
 
Član
Dzeni reci mi koja je razlika za dubinsko pranje sem snage usisivaca? Jel on iisto ima vrecicu za prasinu ili je onaj vodeni?
pa ja kako sam skontao fazon je u tome da ispred one rupe gdje usisava ima mlaznicu koja pod blagim pritiskom raspršuje tu sad tečnost , i ti kad vučeš sa usisivačem ta tečnost samo što padne na materijal odma je i povlači a za njom ide i prljavština i sve ostalo. Naravno bitna je i jačina usisivača i vakumiranja
 
Član
Usisivač imam veliki karcher duplo veci od tog...nekoristen. znaci samo trebam tu cetku naci...koliko kosta ona? Volio bi isto tako sam sebi da to sredim. Odlicna stvar
 
Član
Imaš iza Kalesije, kad kreneš prema Zvorniku, ovlašteni Karcher servis i tu možeš kupit/naručit sve njihove proizvode, od tečnosti do dodataka.
 
Član
Heheheh gdje kalesija a gdje sam ja....mene zanima samo da li ce sve biti funkciknalno ako samo uzmem tu cetku ili trebam jos nesto
 
Član
Usisivač imam veliki karcher duplo veci od tog...nekoristen. znaci samo trebam tu cetku naci...koliko kosta ona? Volio bi isto tako sam sebi da to sredim. Odlicna stvar

imao sam i ja usisivač sto samo usisava vodu, patnja ziva, 4 ruke ti trebaju. mene je moj usisivač koštao 220 € + 30 € ova ručka gore sa diznom, ona mi treba za auta.a dobio sam uz usisivač istu tu ručku al velika puno, sa njom tepih kućni čistiš, u autu nije pristupačno nista sa njom
 
Top