TDI u Golfa 1?

TDI u Golfa 1?

Član
samo zadnji lonac stavis, može i neki sport,protocni itd. cak i sam normalnim zadnjim loncem auto bi davalo zvukove koji daju doznanja da je pod haubom nesto sto nije fabricki od keca ;) ne treba ti srednji lonac , ne stavljaj ga dzaba, jer logicno je da ne ciljate na to da se auto ne cuje cim ubacujete 1.9 tdi u keca
 
Član
Ja sam ostavio mali srednji lonac, i ubacio sma zandnji, auto je malo bucnije nego inace sto je bilo, ali nikako ne smijes ostaviti precnik cijevi koji je bio na kecu jer je ogromna razlika, gusi ga posebno strana, ne ide ni priblizno, samo se malo cuje turbina na auspuh, kako je bucniji, ali nisam htio da ga zadusim skroz loncima, zato je i ostavljeno tako,
jesi ubacio u njega onaj 66kW/90KS 1Z ili AHU motor, ili AFN 81KW/110KS
 
Rodjak-ov je Golf 1, pruzili smo cijevi i zadnji lonac od trice. Zvuk nas ne zanima nego snaga. Motor je 66kw 1z ili ahu nisam siguran ali prije da je 1z,
ima powerbox.
 

LSD

Član
ubcio sam ja u jettu afn....auspuh napravio fi60 s grane do zadnje lonca...ostvio zadnji lonac orginalni od AFN-a...ocistio turbinu i usisnu granu.auto se preporodilo u odnosu na stanje "bez auspuha i s prljavom usisnom"...jel imas 3 brzuni konstantu vucu u svim obrtajima?
 
Top