* Tamne folije za auto*

* Tamne folije za auto*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znas li mozda koliko bi mene izaslo,s tim sto mi je auto sa dvoja vrata i radio bih samo bocna stakla,nebih zadnju sajbu.
 
Legend
mozda nekih 150 KM ali ima jedan problem ljudi nece ni da pogledaju stara kola nista ispod 98. To sam zaboravio reci :)
 
Legend
Pa dok sam radio u Auto magazinu, covjek iz AM-a je nazvao Llumar i sefa glavnog i zamolio ga da me prime, i opet me odbili i opet zvao, i ljudi rekli da ako ja rastavim sve oni ce zaljepit. I tako i bi.
 
@daki,
hajde da malo aktualiziram temu i da pozdravim clanove foruma svojim 1. postom!

Citajuci forum vidim da bi ova tema mogla imati adekvatan nastavak u temi http://bhtuning.com/showthread.php?tid=1852&page=1 , ali ni tamo ne vidim izlaz iz postojece situacije nastale primjenom novog Pravilnika.

Da li to zaista znaci skidanje folija (filma) ili je vec neko nesto uspio uraditi da se ovaj problem prevazidje?

Posljednje so sam uspio saznati od jednog jarana je to da se Sarajevska poslovnica Llumar-a zalila na novonastalu situaciju i da traze izmjenu odredbe Pravilnika, ali kako to kod nas ide...

Zanima me kakva je sudbina sa vozilima koja imaju zatamnjena zadnja bocna stakla i zadnju sajbu - ima li tu neka "finta" za atest ili nesto slicno?

BTW, Jucer sam bio zaustavljen i na svu srecu samo "opomena". U razgovoru sa doticnim gospodinom :icon_rolleyes: saznao sam da su pojedini vozaci uspjeli upisati napomenu o zatamnjenim staklima u saobracajnu dozvolu, ali mi nije znao reci sa koje su opcine itd. Takodjer mi je rekao da su u ovaj Pravilnik - clan "strpali" i vozila koja na zadnjim sajbama i bocnim staklima imaju razno-razne naljepnice, reklame i sl., tako da su i oni naj***li u ovom slucaju. Jos mi je napomenuo da je "akcija" po ovom pitanju u Sarajevskom kantonu pocela prije par dana i da ce se provoditi "do daljnjeg"

pozdrav!

Edit: ispravka linka srodne teme, sorry.
 
Legend
Ja sam napisao sve sto imam i znam na ovu temu, tako da iskreno mrsko mi ise ponavljat se, jedina novost je zalba Llumara, ali moj glavni adut je da iste folije ima policija u Sarajevu SIPA i JA. Kako oni tako i ja. Ostali mi se mogu samo saget.
 
Član
daki je napisao(la):
Ja sam napisao sve sto imam i znam na ovu temu, tako da iskreno mrsko mi ise ponavljat se, jedina novost je zalba Llumara, ali moj glavni adut je da iste folije ima policija u Sarajevu SIPA i JA. Kako oni tako i ja. Ostali mi se mogu samo saget.

Drug mislim da to ne pije vode sto ima i SIPA jer su to sluzbena vozilai boli njih!
Mozemo staviti i rotaciju kao i oni i da se vadimo na to KAKO ONI TAKO I MI ali opet nama po dzepu:icon_evil:;)
 
Legend
Rotacija je jasno prpisana zakonom, ali folije nisu. U tome je fazon. A rotacija oznacava sluzbeno auto MILICIJE POLICIJE HITNE ILI CEGA VEC, a folije neoznacavaju nista.
 
Član
daki je napisao(la):
Rotacija je jasno prpisana zakonom, ali folije nisu. U tome je fazon. A rotacija oznacava sluzbeno auto MILICIJE POLICIJE HITNE ILI CEGA VEC, a folije neoznacavaju nista.

Evo prije pola sata sam pitao policajca kao to npr da nas "obicne smrtnike" peglaju za folije i sl a npr njihova vozila su zatamnjena i sl. Kaze da oni imaju a mi nemamo potrebe za to i navodi primjer da cesto sjede naoruzani a pogotovo u kombijima kada voze ili prate nekoga pa da se ne vidi koga voze...
 
Legend
Dobro dali i ministri sjede naoruzani sto ga nisi pitao, svejedno koji je on kurcic da odlucuje da ja nemam potrebe, meni folije trebaju da me supci kao on nemogu gledat. Neka se samo sagne i coki :)
 
Član
daki je napisao(la):
Dobro dali i ministri sjede naoruzani sto ga nisi pitao, svejedno koji je on kurcic da odlucuje da ja nemam potrebe, meni folije trebaju da me supci kao on nemogu gledat. Neka se samo sagne i coki :)

Jos mi je i rekao, da kada me zaustavlja ili zeli da me zasustavi nezna kako se ja ponasam u autu, nesto kao ono da li cu posegnuti za oruzijem i slicno. Ma gluposti same...:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top