Tablet

Tablet

Član
Pozzz

Ima li neko od vas s foruma tablet ili znate nekog da ima . .
Koji izabrati s kojim specifikacijama .. zna li neko nesto vise o njima
koliko baterija traje koje marke valjaju sta kako bilo kakve info . .

Ja bi uzeo neki od 7" pa nadalje cijenom do 650 700 KM Maximalnoo . ..

Svaka pomoc dobro dosla . . .
 
Član
pa funkcija kao i mobitel s android operativnim sistemom s tim sto ima i navigaciju mozes gledat i filmove i mnogo toga
za nekog ko putuje i koristi internet ili neke slicne stvari dobra stvar. . . meni treba umjesto laptopa posto je manji i ima sve opcije sto mi trebaju . . . samo nezz koji da uzmem koju marku i slicno pa ako neko ima da mi pomogne oko toga , ,,
 
Član
0g1 je napisao(la):
pa funkcija kao i mobitel s android operativnim sistemom s tim sto ima i navigaciju mozes gledat i filmove i mnogo toga
za nekog ko putuje i koristi internet ili neke slicne stvari dobra stvar. . . meni treba umjesto laptopa posto je manji i ima sve opcije sto mi trebaju . . . samo nezz koji da uzmem koju marku i slicno pa ako neko ima da mi pomogne oko toga , ,,

ja sam imao dodira sa svim tabletima ali najbolji mi iPad nekako... samsungov nije los takodjer... iPad je uvecan iPhone, touch nevjerovatno precizan, sve rijeci hvale ali je poskup... ima predobrih aplikacija, iGo navigacija itd samo sto ga cijena zajebava.. :)


ja sam opet malo staromodan... kod mene laptop ima 2 touch screena i jedva deveram s njim tako da ne znam kako bih navikao na tablet.. :D

sve zavisi koliko si ti spreman para dati...
 
Član
Ma odprilike do nekih 700 km . . .
Ali nezz za ove ostale marke kakve su . .
gledam po piku ima bas svega po ovim radnjama
sad sta uzet to nezz
 
Član
Upravo tipkam s iPada :icon_smile: Koristim ga vec duze od godinu dana i prezadovoljan sam. Na njemu ima sve sto je potrebno za ubrzani svakodnevni zivot + ima zabavnih aplikacija i igara na pasija preskakala. Na njemu imam sve fotografije, muziku, dokimente... Predobra aplikacija Find my friend, iMessages. Bez jutarnje buke racunara i krivljenja ledja procitam sve novine, slusam sve moguce radio stanice svijeta. Sto se tice baterije sve zavisi koliko se koriste malo teze aplikacije, ali meni traje nekad dan, a nekad i po 3-4 dana :icon_biggrin: Ako te jos nesto zanima pitaj :)
 
Član
Dino je napisao(la):
Upravo tipkam s iPada :icon_smile: Koristim ga vec duze od godinu dana i prezadovoljan sam. Na njemu ima sve sto je potrebno za ubrzani svakodnevni zivot + ima zabavnih aplikacija i igara na pasija preskakala. Na njemu imam sve fotografije, muziku, dokimente... Predobra aplikacija Find my friend, iMessages. Bez jutarnje buke racunara i krivljenja ledja procitam sve novine, slusam sve moguce radio stanice svijeta. Sto se tice baterije sve zavisi koliko se koriste malo teze aplikacije, ali meni traje nekad dan, a nekad i po 3-4 dana :icon_biggrin: Ako te jos nesto zanima pitaj :)

koliko si ga platio koja je oznaka tvog modela ?
 
Član
A kakva je ovo marka sto ima kod nas na forumu da se vrti
reklama gledao sam i po piku ovo Green Fog ? - Pro media

http://promedia.pik.ba/
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
zasto ne uzmes one neke prestigio , jeftini su a djeluju fino :D

ma gledo sam i njih. . . ali kad ja nisam nikad cuo za te marke
pa reko da vidim jel neko cuo koristio il nesto da beze ne dam pare
pa na kraju nista .. . il nesto beze il da se pokvari
 
Član
ja sam imao neku kinesku kopiju ipada od 7", nekakav free book sranje tesko, krecu se oko 250 KM pa na dalje, ja sam u garantnom periodu (12 mjeseci) uspio zeznuti 2, kad su mi na kraju dali treci nov, odmah sam ga prodao.
uglavnom nije losa stvar, samo nakon 5-6 mjeseci non stop koristenja ekran postane uspavan, tj manje osjetljiv, moras ga jace i vise puta pritisnuti, baterija drzi jedva 3 sata ako samo citas knjigu, ili koristis neku laksu aplikaciju, kad se prvi pokvario dobio sam novi i on je imao manu da upali sam od sebe ekran i potrosi bateriju za neka 3-4 sata, tako da kad sam ga god uzeo u ruku on je prazan,....
et da ne duljim dalje, moj savjet ti je iPad, ili neki drugi name tablet, za samsung galaxy sam cuo da je dobar, ja sam samo imao kratki susret sa mobitelom galaxy i svidio mi se. u sustini najbolje da obiđes par prodavnica racunara, vidis sta imaju, pitas da probas na 5-10 minuta pa onda skontas sta i kako. takodje kad dajes vec toliko para kupi samo sa garancijom i dobro pazi da ti ne padne :D
 
Član
Nista ne fali ni Samsung Galaxy Note, nije toliko velik' a perfektan imam ja bjeli kao nov 600km :)

Isto, takodje sa njega pišem.. :)
 
Član
Pravo ovo popularno postaje, vidim raja po kaficima nosa docepali se besplatnog neta :lol::lol:
 
Top