Suzuki gsxr 600 K8

Suzuki gsxr 600 K8

Član
Hvala. ;)
Nije moja kaciga, uzeo na par dana od instruktora dok ne dodje moja kaciga i oprema.
 
Član
Japanac se sa japancem slaze... :lol:

Stigle mi hlace, jakna, cizme i rukavice prije par dana, a danas i poklopac zadjnjeg sica, njega sad moram prefarbati, posto je crni, pa ce onda biti i koja slika sa njim.

(Slike i nisu nekog kvaliteta, ali tako to ide kad zensko slika :lol:)

24w7otl.jpg

52aq7c.jpg
 
Član
Dobar brate samo polahko i nigdje bez kacige nemoj glumit budalu....Steta sto nismo blize da me provozas Da ga sa srecom vozas ;)
 
Član
Kacigu ne skidam ni kad spavam. :lol:
Mozda nekad i bude prilike za voznju. Hvala ti ;)
 
Član
Extraa oprema drug samo znas sta ti ces tu oopremu nosit dok se ne naucis kao i ja nosio sam jakne kacigu rukavice i to :D a preko ljeta kad sam se naucio samo prsluk obucem ispod maica :D i to je to nikakva kaciga neznam ni gdje je
 
Član
HAHHA Malo sutra kad je zima uredu je al vidjeces kad dodje ljetoo :D Prsluk kakav dobar i to je to :)))
 
Član
Ljeto zima neznam sto traperice i jaketa s protektorima i kaciga. Nikad u kratke rukave i japanke ako si iti malo sofer na R-u
Ovak nemoj se ljutit a na taj motor ispod Suomia Vandal ili Araia kacigu nebi uzimao ako se ne mislis vozit turisticki.
Sto se tice odjela ovako po slikama cini mi se da ti malo ima lufta a taj svaki luft s protektorima nedo bog da padnes ti moze slomit ruku jer ti ko do sale okrene se preko ruke i povuce zglob
 
Član
Imao sam priliku da vozim tvoj motor ,moram da kazem da vrh klase.Evo jedne slike sa nase zajednicke voznje ,pozzz

 
Član
Kad je vruce, kozne hlace vjerovatno ispadaju iz igre, ali imam posebne protektore za koljena sto idu ispod hlaca, pa cu to za ljeta koristiti. Sve zavisi kud se ide vozati, ali opet bez kacige i jakne sa protektorima mislim da motor ne treba ni paliti, jer manji dio svoje sudbine vozac kroji sam, a veci dio kroje mu drugi vozaci, da ne spominjem pjesake, kamenje, rupe i zivotinje.
Ovu kacigu sam uzeo jer je dosta dobre ocjene dobila na recenzijama (model scorpion exo 1000, a ima unutra i sistem za duvanje, sto mi je dosta dobro. Mozda na proljece i promjenim za nesto bolje, ako se uvjerim da ima neke vece razlike.
Sto se tice odijela i protektora, to je na svom mjestu, bas mi je odijelo na knap.
Uglavnom hvala na savjetima. ;)
Hvala Fandjo za sliku.
 
Super Moderator
meni je iskreno ruzno voziti motor bez kacige, ne samo zbog sigurnosti, nego nije to to jbg.... puse, musice te udaraju po glavi itd...milion stvari, nije mi gust
 
Top