Suzuki gsxr 600 K8

Suzuki gsxr 600 K8

Super Moderator
Jako lijep motor, a bode me u oci auspuh na svakom suzukiju joj bas su ga uradili kako nije po mom ukusu zato od mene preporuka da nadjes neki fin top :D
Gume kad kupujes, obavezno slovenija, da te uputim malo ako vec nisi znao (a sumnjam da nisi). Sitnice te najbolje louis.. Imas ti ljudi preko kojih mozes naruciti dosta dijelova i sitnica al i oni ce naruciti u louisu pa jos zaraditi na tebi. Dobru kacigu obavezno i to skupu!! U louisu bude snizenja gaciga pa ona od 800 eura bude 400 i tako, to malo uprati. Dobro ide taj motor a jos je i nov skoro. Samo polako cuvaj se i abd da jos bolji uzmes! Ocekujemo jos slika!
 
Član
Kada sam gledao neke dijelove na netu za njega, kod 600-tke k8 i k9 su jedna grupa, dok je kod 1000-e k7 i k8 u jednoj grupi, mozda je do kubikaze razlika. Narucio sam danas komplet opreme, hlace, jakna za grbom, rukavice i cizme, a vec sam narucio kacigu i kornjacu, tako da se nadam do vikenda da cu biti kompletan. Za pocetak samo laganica, cuvati se svog neznanja, a kasnije drugih ucesnika u saobracaju. :lol:
Da, to je taj iz Bjeljine. Na proljece ce leci vjerovatno Yoshimura i mozda jos koja sitnica, ali otom-potom. Vec sam skontao kako idu narudzbe u Luisu, a za gume se i za auto vec odavno snabdjevam u Sloveniji. Hvala na savjetima, a slika ce biti uskoro.
 
Član
Brate Kupi Akrapovic Izduv iz grane i dobijes 20 Ps minimalno :D na mojj K3 je tako bilo :)))
 
Član
Puno para druze, preko 1500KM je full Akrapovic ako se ne varam, a za sada mi je i ovaj motor u C (najslabijem) modu prejak... :D
 
Super Moderator
Ako nije i 1500 eura nov akrap za ovaj motor al ne moze mu dati 20 konja mozda 10-ak jer je 600 kubika motor al nije snaga tu puno vazna vec dobije na elastinosti pa je bolji za voziti, ne bude ''mrtav'' u malim obrtajima. Ja sam to rekao samo zbog izgleda jer suzuki mi ima ruzne topove ko im ih dizajnira da mi je znati :| i kawasaki novi isto.. Pa pametno za gume isplati se provozati do slovenije i kupiti ih gore a tako i motorom isto i jos ti ostane para a i sigurniji si u kvalitet!
Ja neki dan u sarajevu gledao gume za motor pitam koliko je zadnja continental sport attack 2 kaze lik 430KM haha a kolega mi iz slovenije za 152 eura donese tu istu
 
Član
Hvala Armine. ;)
Full akrap je od 1000e pa na gore, a samo top je nesto jeftiniji. Koliko sam vidio na grafikonu daje mu oko 7-10 konja na tocku.
Ja na proljece planiram ovako nesto nabaciti:
http://stores.sportbiketrackgear.com/images/InitialSet/yosh_r55_slip_on_suzuki_gsxr600_detail_1_600.jpg
Ja u Sloveniji imam rodjaka, pa mi to on preveze za dzabaka, tako da me bas povoljno izadju.
 
Super Moderator
Ma ko tebe pita :icon_mad:

haha zezam se :lol:

prvo ovo

http://www.emoto.com/img/news/201002/6119/dunlop-gp-racer-d211-pack.jpg

ili ovo

http://www.tiendamotera.com.es/web/images/stories/oferta_dunlop_qualifierII.jpg
 
Član
Ojjj zar 600 ccm moze imati ovako Jeben zvuk ? :D

Ojhaaa ima bolji zvuk neg kod mene Yamaha :S
 
Super Moderator
Moze moze drug..po meni nije bolji jer 1000 ima dublji zvuk a ovi 600 su ustvari ''tihi'' samo sto režžžu :D
 
Član
Allroad jedino da prodam bubreg, pa da kupim full akrapa? :) Mislim da je zvuk jos i puno bolji uzivo. Yoshimura ce ici na proljece, ako sve bude po planu. Kakvo je danas vrijeme, rijetko sta ide po planu, mozda legne i kakav akrap. :)
 
Top