Styling show by 69 Team Sarajevo

Styling show by 69 Team Sarajevo

Član
senci je napisao(la):
heheh u zenici sva prva mjesa na dB su dobil novac sem mene. neko ga pokupio sebi :icon_mad:

tacno,jest' ostala jedna koverta "viška" jer se desio lapsuz,ljudi smo,skloni smo greskama...
ta koverta sa novcem,vjerovao ili ne,još uvijek stoji u arhivi sa papirima sa naseg tuning show-a
nismo znali kome nije uruceno,jer su koverte bez oznaka bile;docekali smo da se javi taj "sretni" dobitnik pa da rijesimo i to,jer ne zelimo da gubimo obraz i kvarimo ugled kluba i Zenice radi jedne mahinalne greške... ;)
ajde javi mi privatnom porukom broj racuna da rijesimo to :cool:
 
dino1 je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
e ovako zavrsio se i ovaj show, htio bi da zamolim za par objasnjenja od organizatora ako je moguce, pa redom, znaci napisali ste citiram sa eventa "Uplate za takmičenje u Stylu i DB-u će biti 25 km i taj novac će iči u nagradni fond za najbolje na takmičenju!" pa bi zelio da mi objasnite iz kojeg razloga niko na DB takmicenju od prvih mjesta nije dobio nikakvu novcanu nagradu?!
dalje htio bi da dam jedno svoje misljenje i osvrt na danasnji event ok pisalo je 2 KM ulaz na show za POSJETIOCE postujem al se moglo napravit da s takmicarem barem jedna osoba ne placa mislim ako ste pravili show za raju...
zasto je pisalo da event-takmicenje pocinje u 12 kad je pocelo tek u 3 4? nije se nimalo zanimljivo bilo cvarit na suncu bez ikakvog sadrzaja, s tim hocu da se osvrnem i da parafraziram jos nesto...bazen kupanje, gledajuci event mislio sam da ce to biti nesto organizovao od kluba medjutim to je bio samo jos jedan dan na termama koji se placao normalno punom cijenom... hvala na citanju poz

Novčane nagrade su dobili najbolji na stylingu, a zbog lošeg odziva takmičara nismo bili u mogućnosti dati svima novčane nagrade zbog troškova organizacije.
Drugo, pravili smo takmičenja za raju i svi su zadovoljni, a nebi bilo ok da neko plati ulaz a neko ne. I mislim smješan si što praviš frku zbog 2KM, ali džaba uvijek ima tih takvih...

Ocjenjivanje na stylu je počelo u 13h, najavli smo da se ocjenjivanje pomjera zbog kašnjenja nekih takmičara. Nakon sat vremena uslijedila je pauza u kojoj se održao SEXY CAR WASH i takmičenje za publiku (držanje felge) u kojem je pobjednik dobio dvije ulaznice na bazen. Nakon toga se nastavilo ocjenjivanje do posljednjeg takmičara. U pauzi u kojoj su se sabirali bodovi i pisale zahvalnice se održao još jedan SEXY CAR WASH, a čitav dan je svirao DJ.

Obezbjedili smo i šator od 10 metara i šlep prikolicu gdje se mogao naći hlad.

ZNAČI OMARE, ti si htio da ne platiš ulaz, da dobiješ novčanu nagradu, da ti platimo kupanje na bazenu i da ne potrošiš 2km kako bi kupio sok i sjeo pod šator u hladovinu. HA HA HA super si

ja sam htio da ispostujete sto napisete, nagradni fond styla i db draga je odvojen isto kao sto su i kotizacije za iste, i nefer je izvlacit dugove od nagradnih fondova osjecam se kao da sam dosao u prodavnicu i kupio pehar, pored tolikog broja sponzora to mi je apsurdno,u poredjenju s nama recimo koji nismo imali ni jednog... to je cisto do osecaja a ne do para, dalje ja stvarno ne znam o kojem takmicenju govoris mozda si bio prezauzet ja znam da sam dosao u 11 i cekao do pola 4 da se pocnem takmicit...o dj-u i stvarima koje su bile prisutne tipa satora...nemam sta prigovarat kakve god da su trud su i rad ljudi koji su organizovali i svaka cast, ja ne pravim frku zbog 2 marke nego zbog detalja i ophodjenja prema svima koji dodju ispostovat nesto...po tvojoj zadnjoj konstataciji vidim da si dosta povrsno shvatio moj post a i to sto kazem u smislu uporedjivanja s dosadasnjim eventima...nemam potrebe pricat vise ko je htio shvatit shvatio je lijep pozdrav do pisanja...
 
Član
hajde sve moze proc, ali samo da su se bar ona 2 wc iznajmila, da se ne mora nužda iza kamiona obavljat hahahahahahahahahaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Nisam bio na ovom show-u al evo citam ove komentare i gledam neke slike,jbg neke druge bitnije stvari su me sprijecile da dodem i podrzim i ovaj show ;) Uglavnom sta sam htjeo reci je sljedece Omare ako vec pricas kako imas kritike za ovaj show mogu ti reci na osnovu nekih razgovora sa nekim takmicarima i posjetiocima nije ni tvoj bio bajan ;)
 
Chuza je napisao(la):
Nisam bio na ovom show-u al evo citam ove komentare i gledam neke slike,jbg neke druge bitnije stvari su me sprijecile da dodem i podrzim i ovaj show ;) Uglavnom sta sam htjeo reci je sljedece Omare ako vec pricas kako imas kritike za ovaj show mogu ti reci na osnovu nekih razgovora sa nekim takmicarima i posjetiocima nije ni tvoj bio bajan ;)

s tobom sam popricao o pokusaju nekog blacenja nadam se da si shvatio...
 
Član
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:
 
Član
Evo malo slika na FB jedan dio slika samo, ostalo ce naknadno biti i na forumu i na FB

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4465936495673.2177247.1507590682&type=1
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Nisam bio na ovom show-u al evo citam ove komentare i gledam neke slike,jbg neke druge bitnije stvari su me sprijecile da dodem i podrzim i ovaj show ;) Uglavnom sta sam htjeo reci je sljedece Omare ako vec pricas kako imas kritike za ovaj show mogu ti reci na osnovu nekih razgovora sa nekim takmicarima i posjetiocima nije ni tvoj bio bajan ;)

s tobom sam popricao o pokusaju nekog blacenja nadam se da si shvatio...

Mah samo ti svoj fazon furaj,mnogi ce znati zasto sam napisao prethodno ;)
 
Član
Nego da se dohvatim i ja par stvari , prvo iako smo i Omar i ja dio istog kluba , da ne bude kasnije da branim nekoga momku je zasmetalo zasto navedeno nije ispostovano , razumjem da je bio mali odziv sve nas je nesto zakacilo ukljucujuci i mene ali jbg , mogle su se bar te kotizacije vratit , dalje sto se tice organizacije meni je bilo fino , cim jedan event prodje bez svadje i tuce i galame to je extrica , vas je bio fin i bit ce sigurno jos bolje iduci put ja vam od <3 zelim svaku srecu.

A ovo sad mahsuz za Chuzu : buraz meni nikako nije jasno koji k;€@& ti moras zabit nos u sve , znaci kolko sam upoznat nemas veze sa AK 69 , nemas veze sta se desavalo jer nisi tu bio , za nas event ili bilo koji drugi jednostavno nemas pravo u usta uzimat jer nikad nisi bio u prilici organizovat bilo sta slicno kolko znam !!!! Nije se furka zavadit s gradom citavim prijateljski da znas :))
 
Član
aksham je napisao(la):
Nego da se dohvatim i ja par stvari , prvo iako smo i Omar i ja dio istog kluba , da ne bude kasnije da branim nekoga momku je zasmetalo zasto navedeno nije ispostovano , razumjem da je bio mali odziv sve nas je nesto zakacilo ukljucujuci i mene ali jbg , mogle su se bar te kotizacije vratit , dalje sto se tice organizacije meni je bilo fino , cim jedan event prodje bez svadje i tuce i galame to je extrica , vas je bio fin i bit ce sigurno jos bolje iduci put ja vam od <3 zelim svaku srecu.

A ovo sad mahsuz za Chuzu : buraz meni nikako nije jasno koji k;€@& ti moras zabit nos u sve , znaci kolko sam upoznat nemas veze sa AK 69 , nemas veze sta se desavalo jer nisi tu bio , za nas event ili bilo koji drugi jednostavno nemas pravo u usta uzimat jer nikad nisi bio u prilici organizovat bilo sta slicno kolko znam !!!! Nije se furka zavadit s gradom citavim prijateljski da znas :))


Rekao sam sebi da necu niss vise napisat u vezi ove teme pa neka tako bude,al samo da se zna imam svoje neke zakljucke i to je to ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
aksham je napisao(la):
Nego da se dohvatim i ja par stvari , prvo iako smo i Omar i ja dio istog kluba , da ne bude kasnije da branim nekoga momku je zasmetalo zasto navedeno nije ispostovano , razumjem da je bio mali odziv sve nas je nesto zakacilo ukljucujuci i mene ali jbg , mogle su se bar te kotizacije vratit , dalje sto se tice organizacije meni je bilo fino , cim jedan event prodje bez svadje i tuce i galame to je extrica , vas je bio fin i bit ce sigurno jos bolje iduci put ja vam od <3 zelim svaku srecu.

A ovo sad mahsuz za Chuzu : buraz meni nikako nije jasno koji k;€@& ti moras zabit nos u sve , znaci kolko sam upoznat nemas veze sa AK 69 , nemas veze sta se desavalo jer nisi tu bio , za nas event ili bilo koji drugi jednostavno nemas pravo u usta uzimat jer nikad nisi bio u prilici organizovat bilo sta slicno kolko znam !!!! Nije se furka zavadit s gradom citavim prijateljski da znas :))


Rekao sam sebi da necu niss vise napisat u vezi ove teme pa neka tako bude,al samo da se zna imam svoje neke zakljucke i to je to ;)

Pa dobro moj chule bitno je stav imat :) neka stava :)
 

JD.

Član
super je bilo, prostor je idealan za ovu vrstu skupova jer nema divljanja po parkingu izmedju auta kao inace...

sto se tice organizacije ja nemam nikakvih primjedbi, svaka cast ekipi na trudu, i nadam se da cete opet uskoro praviti drugo okupljanje!
 
Top