Stravican Sudar!!!

Stravican Sudar!!!

c0d14c je napisao(la):
ne ja nekak objektivno gledam jer je ovo kao autoput koliko sam ja to skontao i gledam da je zaustavni put na sredini izmedju jer nema mjesta sa strane tako da bi sporija auta trebala ici lijevom stranom a obilazenje da se vrsi desnom zar ne ?
na stranu sve dosad receno nhf :icon_smile:

To u sredini mozes komotno zamislit da je zid,nije to nikakva zaustavna traka.Ne moze zaustavna traka bit odvojena punom linijom od prve trake.Osim toga u Rusiji se vozi desnom stranom ;) Ovo sto je vozac automobila izveo baca u sjenu sve ostalo,brzinu kretanja motora itd.Kriv milijardu posto.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
ne ja nekak objektivno gledam jer je ovo kao autoput koliko sam ja to skontao i gledam da je zaustavni put na sredini izmedju jer nema mjesta sa strane tako da bi sporija auta trebala ici lijevom stranom a obilazenje da se vrsi desnom zar ne ?
na stranu sve dosad receno nhf :icon_smile:

To u sredini mozes komotno zamislit da je zid,nije to nikakva zaustavna traka.Ne moze zaustavna traka bit odvojena punom linijom od prve trake.Osim toga u Rusiji se vozi desnom stranom ;) Ovo sto je vozac automobila izveo baca u sjenu sve ostalo,brzinu kretanja motora itd.Kriv milijardu posto.

ovo je stavljeno da se odmakne jedna od druge strane a da se nemora zid ili nesto praviti...mada je ovo skroz cudno...vise je kriv ovdje vozac auta nego motorista kako god ;)
 
Član
men ovo nije nist strasno a nije ni ovaj s motorom brzo vozio tako da je dobro prosao...
 
Obojica su idioti... ovaj sto prelazi iz jednog smjera u drugi i to kroz traku za razdvajanje bez adekvatne signalizacije za promjenu pravca kretanja a motorista sto vozi trakom za razdvajanje... vise je kriv ovaj sa autom, jbt na saobracajnoj traci gdje se razvijaju velike brzine na ovaj nacin se okretati :icon_eek: cudi me kako nije vidio motoristu u retrovizoru da mu se priblizava, jer je vozio lijevom trakom tj. blizoj traci za razdvajanje :icon_rolleyes: a malo mi je cudno da su na ovaj nacin razdvojene dvije saobracajne trake, trebalo je to bolje uraditi radi sigurnosti :icon_question:

btw: uvijek ce biti budala na cesti, mi postovali pravila ili ne, ovakvi kao ovaj na klipu ce biti inicijatori tih saobracajnih nesreca :icon_mad: ne ponovilo se vise ;)
 
Top