STOJADIN..ZASTAVA 101

STOJADIN..ZASTAVA 101

Član
eh evo raja neki stojadin,nesto00 :D auto nije moje,od oca mi je on ga je kupio prije 7-8 godina i ofarbao ga u metalik zlatnu boju,mdjutim auto je dugo stajalo i pocelo je na par mjesta da probija korozija i odlucio je da ga opet lakira u fabricku zutu boju, auto je preslo 39 hiljada,,55kw,evo par slika kako je to teklo iii bice ih joss...:D




























etoo toliko zasad,bice slika enterijera,samo cekamo sjedista,i jos neke stvarcice,pa kad se sve sklopii bice update...:D
 
Član
heheh,ima starii dosta tih oldtimera,al meni je stojadin bio uvijek nes posebnoo :D..OggyBoy:vjeruj mi drze da ne znam koja je kubikaza i ja sam se iznenadio kad sam vidio,znam samo da je fiatov motor u njemu tj fabrika ih je tako ugradjivala..:D
 
Član
Stojadin je odlican,svaka cast bas je ispao super :D a ti fiatovi stari motori su odlicni :D
Zelim ti jos puno predjenih kilometara u stojadinu :D
 
Član
mislim da je 1300 kubika italijan sa dvogrlim karbom. jet ti motori su ubacivani negdje do 1983 godine u njih i za to doba su nili babaroge
Ako je taj, to je jedan od prvih autića koje smo kao djeca vozali, "kidali", malo razbili, ali je za nas išao mnogo dobro, a ništa mu nismo mogli, dok kasniji modeli sa Zatavinim motorima su se kvarili mnogo češće, ovaj nikad, a '76. godište bio.
 
Član
Ako je special sa 55kw to je pravi raritet! On bi trebao da ima obrtomer... Auto je vrhunski, samo napred samo ga vracaj u fabricko stanje, stari tip sa okruglim farom je najbolji ;)
 
Član
Bio bi još bolji da mu makneš ovu crvenu liniju sa maske jer nije gti, a i bez ovih ratkapa sa yuge....a i znak confort si mogao staviti na orginalno mjesto. Osim toga lijep confort 1.3...
 
Top