Stize Audi Rs1

Stize Audi Rs1

Početnik
po pitanju audia moj komentar je da je ovo "malo" zesci jaci i PUNO skuplji Smart,a po pitanju ovih rasprava moj komentar je FUJ,FUJ I JOS 867697809870474070477777777777 PUTA FUJ,de ljudi pustite se vrijedjanja i raspravljanja o ukusima...*urac mene zaboli sto neko kaze da je audi S1 ruzan il sl...moze rec da je obicno *ovno..sve u svemu iz dana u dan razmisljam da uopste ne komentarisem nista radi kojekavih pametnjakovica koji pljuju po svemu i radi kojih mnogi clanovi ovog foruma nisu vise aktivni...sorry na off-u ali to sam morao rec..
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
po pitanju audia moj komentar je da je ovo "malo" zesci jaci i PUNO skuplji Smart,a po pitanju ovih rasprava moj komentar je FUJ,FUJ I JOS 867697809870474070477777777777 PUTA FUJ,de ljudi pustite se vrijedjanja i raspravljanja o ukusima...*urac mene zaboli sto neko kaze da je audi S1 ruzan il sl...moze rec da je obicno *ovno..sve u svemu iz dana u dan razmisljam da uopste ne komentarisem nista radi kojekavih pametnjakovica koji pljuju po svemu i radi kojih mnogi clanovi ovog foruma nisu vise aktivni...sorry na off-u ali to sam morao rec..

Ko ne pise gluposti i ne pljuju ga. A ko misli da to sto pise nije glupost, nek to i dokaze nekako, svako ima pravo na svoje misljenje.

Ne znaci uvijek da neko nije upravu, ako ima drugacije misljenje :icon_biggrin:
 
Član
Vidi hejtera* što su se našli, skup na temi vozila kojeg da žive 100 života ne mogu priuštiti, ajde dečki be cool ;)
 
Član
danas vozim i bas me prestize A1..braco mila al je meni ono osobno fuj...opet kazem,meni osobno..jos tolike pare za onakav sepet,ne ide mi u glavu..ali sve ima svoje kupce pa tako i taj audi..nemojte se vi bojati za audi,bmw i mercedes,ta znaju ljudi bolje valjda od nas strucnjaka zasto proizvode odredjeni model...care samo pare :D
 
Evo, prije nego se zaključa ova tema da i je nešto kažem u vezi ovog Audija.
Pretpostavljam da će koštati oko 40 tisuća (ili hiljada) € do registracije (najmanje), kod nas A1 1.4 TSi od 120 ks košta 50000 KM, moj prijatelj ga je probao u autokući Jelić, i vidio cijenu....
Što se tiče konkurencije, ustvari toga kako izgledaju pojedini auti iz ove klase, A1 je po mom mišljenju na dnu ove klase.
DS3 i Mini Cooper su za njega umjetnička djela.
O performansama i voznim osobinama svih tih auta ne bismo trebali donositi sudove ni zaključke osim kada ih netko od nas provoza i vidi kako stoje stvari.
 
Porschefan je napisao(la):
Evo, prije nego se zaključa ova tema da i je nešto kažem u vezi ovog Audija.
Pretpostavljam da će koštati oko 40 tisuća (ili hiljada) € do registracije (najmanje), kod nas A1 1.4 TSi od 120 ks košta 50000 KM, moj prijatelj ga je probao u autokući Jelić, i vidio cijenu....
Što se tiče konkurencije, ustvari toga kako izgledaju pojedini auti iz ove klase, A1 je po mom mišljenju na dnu ove klase.
DS3 i Mini Cooper su za njega umjetnička djela.
O performansama i voznim osobinama svih tih auta ne bismo trebali donositi sudove ni zaključke osim kada ih netko od nas provoza i vidi kako stoje stvari.

to je ono što nas nekoliko ovdje pokušava reć...al zaboga, gdje će jedan francuz (u ovom slučaju Citroen, koji je pola inovacija u autoindustriji izmislio, za razliku od Audija), izgledat ljepše od auta iz VW grupe...
tačno, grohotom se smijem :)
 
krenimo redom...
Fiat%20Grande%20Punto%20Abarth%20SS%201.jpg


fiat_stilo_schumacher_08_05_05.jpg


Abarth-Fiat-500.jpg


trebal jos?
i ako hoces, nacu ja ruzne VW-e...nema frke...
jedan model ne cini proizvodjaca...tako da svaka marka ima promasaja...
 
Član
ovaj zadnji abarth bas naprijed odvratan...mada je to opet stvar ukusa

al nije samo dizajn vazan, nego i kvalitet i tu su njemci najbolji, daj shvatite to jednom...
 
Član
Salle je napisao(la):
ovaj zadnji abarth bas naprijed odvratan...mada je to opet stvar ukusa

al nije samo dizajn vazan, nego i kvalitet i tu su njemci najbolji, daj shvatite to jednom...

Kvalitet čega? Motora, unutrašnjosti...? Hoćemo potezati pitanje pouzdanosti?
 
Član
svega zela, svega, pogledaj fiate i pogledaj VW-e, ne spominjem francuska auta, ona se sve više priblizavaju njemackim... ali italijanska traljavost se da osjetiti na njihovim autima... a da ne pričam u usporedbi top njemackih auta kao što su BMW, Audi , Mercedes...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Evo, prije nego se zaključa ova tema da i je nešto kažem u vezi ovog Audija.
Pretpostavljam da će koštati oko 40 tisuća (ili hiljada) € do registracije (najmanje), kod nas A1 1.4 TSi od 120 ks košta 50000 KM, moj prijatelj ga je probao u autokući Jelić, i vidio cijenu....
Što se tiče konkurencije, ustvari toga kako izgledaju pojedini auti iz ove klase, A1 je po mom mišljenju na dnu ove klase.
DS3 i Mini Cooper su za njega umjetnička djela.
O performansama i voznim osobinama svih tih auta ne bismo trebali donositi sudove ni zaključke osim kada ih netko od nas provoza i vidi kako stoje stvari.

to je ono što nas nekoliko ovdje pokušava reć...al zaboga, gdje će jedan francuz (u ovom slučaju Citroen, koji je pola inovacija u autoindustriji izmislio, za razliku od Audija), izgledat ljepše od auta iz VW grupe...
tačno, grohotom se smijem :)

Čitajući sve tvoje postove u ovoj temi mogu samo zaključiti da takve stvari može izjaviti samo neko samogromnom dioptrijom...Kod tebe komšija ima sigurno neko dobro vozilo iz VAG grupacije pa te to žulja pa sad ovde pljuješ po nečemu što je uvijek u vrhu prodaja...Šta sad svi treba tvoj ukus da smatraju univerzalno dobrim i sve što ti kažeš ili misliš tako je...ukus je subjektivna stvar...Svaki proizvođač ima dobrih i loših auta, ružnih i lijepih...mislim da svoje mišljenje bolje da zadržiš za sebe ako već neznaš parlamentarno diskutovati...Već si se jednom pozivao na automagazine i sl. pa pogledaj koju epizodu top geara pa ćeš vidjeti šta kažu za auid a šta za fiat ako uopšte nekom treba objašnjavti razliku između ova dva branda...u kvaliteti i dizajnu...Vw možemo reći da monotonije izgleda ali je zasigurno daleko kvalitetniji od fiata...uzmite samo sve generacije punta pa onda nešto recite o dizajnu i sl...Alfa je posebna priča ali eto neki stručni ljudi kažu da je prelijepa ali totalno ne kvalitetna...Malo realnosti ništa nije univerzalno savršeno ili loše!!!
 
Član
Salle je napisao(la):
svega zela, svega, pogledaj fiate i pogledaj VW-e, ne spominjem francuska auta, ona se sve više priblizavaju njemackim... ali italijanska traljavost se da osjetiti na njihovim autima... a da ne pričam u usporedbi top njemackih auta kao što su BMW, Audi , Mercedes...

Tu brkaš segmente. Te su marke premium, normalno da imaju kvalitetnije materijale i izradu. Kako ih možeš porediti sa Fiatom koji se bazira na male gradske automibile i kompakt klasu? O pouzdanosti se može raspravljati. Ni premium automobili nisu zaštićeni od mnogih kvarova i grešaka. Naprotiv!
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
krenimo redom...
Fiat%20Grande%20Punto%20Abarth%20SS%201.jpg


fiat_stilo_schumacher_08_05_05.jpg


Abarth-Fiat-500.jpg


trebal jos?
i ako hoces, nacu ja ruzne VW-e...nema frke...
jedan model ne cini proizvodjaca...tako da svaka marka ima promasaja...

Pogledaj kako ruzna auta vw pravi : Golf r32, Passat r36, Passat cc, Touareg R, Polo Gti 2010
 
@anes_mo: po meni svi ružniji od ovih navedenih... ;)

dukat je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Evo, prije nego se zaključa ova tema da i je nešto kažem u vezi ovog Audija.
Pretpostavljam da će koštati oko 40 tisuća (ili hiljada) € do registracije (najmanje), kod nas A1 1.4 TSi od 120 ks košta 50000 KM, moj prijatelj ga je probao u autokući Jelić, i vidio cijenu....
Što se tiče konkurencije, ustvari toga kako izgledaju pojedini auti iz ove klase, A1 je po mom mišljenju na dnu ove klase.
DS3 i Mini Cooper su za njega umjetnička djela.
O performansama i voznim osobinama svih tih auta ne bismo trebali donositi sudove ni zaključke osim kada ih netko od nas provoza i vidi kako stoje stvari.

to je ono što nas nekoliko ovdje pokušava reć...al zaboga, gdje će jedan francuz (u ovom slučaju Citroen, koji je pola inovacija u autoindustriji izmislio, za razliku od Audija), izgledat ljepše od auta iz VW grupe...
tačno, grohotom se smijem :)

Čitajući sve tvoje postove u ovoj temi mogu samo zaključiti da takve stvari može izjaviti samo neko samogromnom dioptrijom...Kod tebe komšija ima sigurno neko dobro vozilo iz VAG grupacije pa te to žulja pa sad ovde pljuješ po nečemu što je uvijek u vrhu prodaja...Šta sad svi treba tvoj ukus da smatraju univerzalno dobrim i sve što ti kažeš ili misliš tako je...ukus je subjektivna stvar...Svaki proizvođač ima dobrih i loših auta, ružnih i lijepih...mislim da svoje mišljenje bolje da zadržiš za sebe ako već neznaš parlamentarno diskutovati...Već si se jednom pozivao na automagazine i sl. pa pogledaj koju epizodu top geara pa ćeš vidjeti šta kažu za auid a šta za fiat ako uopšte nekom treba objašnjavti razliku između ova dva branda...u kvaliteti i dizajnu...Vw možemo reći da monotonije izgleda ali je zasigurno daleko kvalitetniji od fiata...uzmite samo sve generacije punta pa onda nešto recite o dizajnu i sl...Alfa je posebna priča ali eto neki stručni ljudi kažu da je prelijepa ali totalno ne kvalitetna...Malo realnosti ništa nije univerzalno savršeno ili loše!!!

ja ti kažem iz iskustva da sam više problema imo sa VW-om, nego sa Fiatom...fiata sam se u životu navozo, i nikad nekog ozbiljnijeg problema nisam imo...dok me na VW-u vazda elektronika handrila...
dalje, pričaju neki o kvaliteti izrade...ja još ne viđo Fiata il Alfu da se ogule unutra i izližu, dok je to sa VW grupacijom bogami čest slučaj...

dalje, džaba se ovdje raspravlja, očito su VW-ovci najpametniji...a svi koji vozaju francuze, talijane, japance su budale...
ma bravo za vas, vi ste izmislili svijet automobilizma...

ja ću samo jos jedno reć, kad se već priča o VW-Fiat temi...molim gospodu VW-ovce da pogledaju i malo statistike "automobil godine" Fiata i VW-a...
 
Top