Sta Uzeti? BMW 3 vs Audi 4 vs Citroen 5

Sta Uzeti? BMW 3 vs Audi 4 vs Citroen 5

Član


Porschefan je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
BMW, mozda mozes naci i e92 za te novce ;)

al s obzirom na tvoje prohtjeve kupi sebi A6 a ne A4... bice udoban, sirok, svjetluca, itd... mada ne kontam c5 zajedno sa ovim autima jer je dosta siri... ako vec hoces sirinu i udobnost trebao si staviti a6 i e60 zajedno sa ovim citroenom..

Zajedno sa ovim Citroenom idu A4 i BMW 3 i npr. Pežo 407. To što je C5 prostraniji i širi od njemačke konkurencije ne znači da spada u višu srednju klasu. Tu je C6. ;)

nije to tako :D
 
Član
Porschefan je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
BMW, mozda mozes naci i e92 za te novce ;)

al s obzirom na tvoje prohtjeve kupi sebi A6 a ne A4... bice udoban, sirok, svjetluca, itd... mada ne kontam c5 zajedno sa ovim autima jer je dosta siri... ako vec hoces sirinu i udobnost trebao si staviti a6 i e60 zajedno sa ovim citroenom..

Zajedno sa ovim Citroenom idu A4 i BMW 3 i npr. Pežo 407. To što je C5 prostraniji i širi od njemačke konkurencije ne znači da spada u višu srednju klasu. Tu je C6. ;)

nisam ja roki ni rekao da spada... ja govorim ako hoce covjek sirinu trebao je staviti e60 a ne e90 jer e90 mi i nije bas tako sirok i prostran isto kao i a4...
 
Član
C5 spada u neku među klasu više je konkurent A5 sportback, isto kao što je C6 među klasa između A6 i A8... totalno može sa njima nema majko....:lol::icon_exclaim:
 
Član
Smiješno ih je i porediti;) Dok je Citroen pravio predsjedničke limuzine, Audi je izrađivao kočione cilindre za vw bubu:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Smiješno ih je i porediti;) Dok je Citroen pravio predsjedničke limuzine, Audi je izrađivao kočione cilindre za vw bubu:D

Znam da vas puštaju za blagdane malo među ljude, budi dobar da te ne vrate prije vremena. :lol:
 
Član
@BaXRS4
jel' ti imas neku naknadu od Audija pa ih toliko branis vidim zivot ti se sveo na pricu i hvalu audija, ne kontam sta je rec???
 
Član
s1ck je napisao(la):
@BaXRS4
jel' ti imas neku naknadu od Audija pa ih toliko branis vidim zivot ti se sveo na pricu i hvalu audija, ne kontam sta je rec???

To je šema između mene i Zele, on mene loži a ja to ne kapiram, pa si tako ispunjavamo živote ;)

Ne branim ti ja nikoga samo sam jedan od rijetkih na ovome forumu koji kada razgovara konkretno o Audiju, razgovaram činjenicama, i ne javljam se u svakoj temi koja se otvori nego isključivo tamo gdje posjedujem određeno znanje.

Eto nadam se da sam ti dao valjan odgovor.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
@BaXRS4
jel' ti imas neku naknadu od Audija pa ih toliko branis vidim zivot ti se sveo na pricu i hvalu audija, ne kontam sta je rec???

To je šema između mene i Zele, on mene loži a ja to ne kapiram, pa si tako ispunjavamo živote ;)

Ne branim ti ja nikoga samo sam jedan od rijetkih na ovome forumu koji kada razgovara konkretno o Audiju, razgovaram činjenicama, i ne javljam se u svakoj temi koja se otvori nego isključivo tamo gdje posjedujem određeno znanje.

Eto nadam se da sam ti dao valjan odgovor.

ma to je ok, samo sto si se previse uzivio;)
 
Član
s1ck je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
@BaXRS4
jel' ti imas neku naknadu od Audija pa ih toliko branis vidim zivot ti se sveo na pricu i hvalu audija, ne kontam sta je rec???

To je šema između mene i Zele, on mene loži a ja to ne kapiram, pa si tako ispunjavamo živote ;)

Ne branim ti ja nikoga samo sam jedan od rijetkih na ovome forumu koji kada razgovara konkretno o Audiju, razgovaram činjenicama, i ne javljam se u svakoj temi koja se otvori nego isključivo tamo gdje posjedujem određeno znanje.

Eto nadam se da sam ti dao valjan odgovor.

ma to je ok, samo sto si se previse uzivio;)

LOL u xxxxx godina vožnje nema šta mi nije prošlo kroz ruke, na duge staze me jedino prstenovi nisu iznevjerili, imam pravo na to... da ja komentiram svaki put kada smatram da vi pišete gluposti trebao bi zaposliti nekoga. Uživaj legendo.
 
Top