sta je ovo u mojoj ulici

sta je ovo u mojoj ulici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dana 16.04.2007.godine u 00,02 sati, u ulici Kasima Hadžića, općina Novi Grad Sarajevo, u bašti privatne kuće vlasništvo J.F., došlo je do aktiviranja nepoznate eksplozivne naprave od strane NN lica. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih lica, dok je nastupila materijalna šteta na objektima u neposrednoj blizini. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Uviđaj su obavili službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo, koji nastavljaju rad na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, identifikacji i pronalasku izvršioca.


sta je ovo majku mu to je moja ulica

Hoce mi kucu dic uzrak majku mu
 
Član
hehe kada se to desilo meni se stresli prozori na kuci a zivim na suprotnoj strani, Mojmilo..
 
xr4iboy je napisao(la):
Dana 16.04.2007.godine u 00,02 sati, u ulici Kasima Hadžića, općina Novi Grad Sarajevo, u bašti privatne kuće vlasništvo J.F., došlo je do aktiviranja nepoznate eksplozivne naprave od strane NN lica. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih lica, dok je nastupila materijalna šteta na objektima u neposrednoj blizini. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Uviđaj su obavili službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo, koji nastavljaju rad na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, identifikacji i pronalasku izvršioca.  


sta je ovo majku mu to je moja ulica

Hoce mi kucu dic uzrak majku mu


znaci ti si mi komsija, hheheheh, moja je kuca udaljena dvije tri kuce od te kuce sto su bacili bombu, tacno u 00:00 h, ja spavo, izbacilo me iz kreveta, bas je sastavilo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top