SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

rjesenje problema: povedes dosta raje, i to bude princip kupanja negdje na plazi u kojem je uvijek pored stvari minimalno jedna osoba koja iste cuva:)
 
RE: SR Živinice 15.08.2010.

zmayich je napisao(la):
rjesenje problema: povedes dosta raje, i to bude princip kupanja negdje na plazi u kojem je uvijek pored stvari minimalno jedna osoba koja iste cuva:)

Bravo Lulo
 
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ma ogroman prostor je unutra, ne znam zasto komplikujete sa tim..ima mjesta za ta auta
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ma tačno, jos ako će bit samo trke opušteno se svi mogu parkirat unutra
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Ima na pisti prostora,auto servisno na travu i cao ,ja imam brdo djelova u uni i kad se to sve poskida rastavi itd sve ideu u punta da ne stoji vani po pisti,a nece biti 100 takmicara tako da mjesta ima na izvoz ;)
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Golf je danas smjesten na tajno mjesto u Tuzli :D

ja cu moguce doci dan prije trke u TZ, znaci, vozim race 100%
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

VR6Boki je napisao(la):
Zato se vozas po Sarajevu u Skodilaku :D


pa da, svakako ionako na utrku vozim oba auta, tako da sam se vratio sa Skodom u Mostar. bezveze mi vuci Golfa u Mostar pa onda opet za TZ za 10-ak dana :icon_biggrin:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

jojo je napisao(la):
iiiiiii kad je tacno race?????

:lol::lol::lol::lol:

ne citas od prve strane izgleda il naslov ne citas:icon_question::icon_question:


nekad oko novembra.decembra javice nam jos:D
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

jojo je napisao(la):
iiiiiii kad je tacno race?????


pa valjda 15.08.2010.


btw., jos mi nitko nije odgovorio koja je pocetna klasa (najslabija), jel to 18, 17, 16 ??


i treba mi informacija o "potvrdjivanju vremena klase"

znaci, ako ja na kvalifikacijama recimo odvozim 10.9, i nitko osim mene se ne plasira ili prijavi u 10, dali ja onda moram odvoziti vrijeme 10.xxx kad dodje moja klasa ili je nebitno koje vrijeme imam
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

HONEY je napisao(la):
jojo je napisao(la):
iiiiiii kad je tacno race?????


pa valjda 15.08.2010.


btw., jos mi nitko nije odgovorio koja je pocetna klasa (najslabija), jel to 18, 17, 16 ??


i treba mi informacija o "potvrdjivanju vremena klase"

znaci, ako ja na kvalifikacijama recimo odvozim 10.9, i nitko osim mene se ne plasira ili prijavi u 10, dali ja onda moram odvoziti vrijeme 10.xxx kad dodje moja klasa ili je nebitno koje vrijeme imam

Ne moraš. Ako si prijavio klasu 10 onda moraš potvrditi klasu koju si prijavio. Ako si na kvalifikacijama odvozio 10.9 onda samo moraš proći stazu nebitno kojim vremenom. Tako bi bar trebalo biti.

Mada sumnjam da će itko ići ispod 14 tako da nemaš straha :lol:
 
Top