SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Ima li kakvih novosti za prognozu?Ja gledam i najvljuju sunce za sutra ali ko ce im vjerovat.Javite da ne dolazimo dzaba.
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Pogledaj Admire oblake sto dolaze od Glamocke strane:icon_rolleyes:...ne bih rekao da je dobra situacija,bar za sad.Ima jos noc a ujutro ce se vidjeti kakva ce biti situacija.
 
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

dohc24v je napisao(la):
Pogledaj Admire oblake sto dolaze od Glamocke strane:icon_rolleyes:...ne bih rekao da je dobra situacija,bar za sad.Ima jos noc a ujutro ce se vidjeti kakva ce biti situacija.

pa vids da ih nosi tamo prema glamocu malo bolje pogledaj hhhhhhhhhh.nek samo ne pada
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

admir jahic je napisao(la):
dohc24v je napisao(la):
Pogledaj Admire oblake sto dolaze od Glamocke strane:icon_rolleyes:...ne bih rekao da je dobra situacija,bar za sad.Ima jos noc a ujutro ce se vidjeti kakva ce biti situacija.

pa vids da ih nosi tamo prema glamocu malo bolje pogledaj hhhhhhhhhh.nek samo ne pada

Ne nosi ih prema Glamocu nego dolaze od Glamoca;)
 

IGY

Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

izvjestaji sa svih strana pristizu
sad bi crnjak bio da se organizator javi i kaze da se odgadza trka iz tehnickih razloga organizatora :lol:
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

a sad jos i to da zbog tehnicki razloga!pa nece nam javit u tri sata ujutro da nema utrka.sad nek se odma zna!mi smo se pripremili!pa jel se moze jednom rec ima sigurno ili nema sigurno!:icon_rolleyes:
 
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

eh evo od mene preliminarni izvjestaj :D
lijepo vrijeme ovdje, sunce je dobro ugrijalo, osusilo cestu..ne fali nista..ali ima jos oblaka tako da jos nije sigurno...ali vjerujem da ce biti dobro..
Ni Ross Brown se ne bi mogao snaci u ovim mojim prognozama :lol:

cujemo se mi veceras, kada cu vam donijeti konacan izvjestaj :D
 

IGY

Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

ima sigurno nego se ja malo zezam :lol:
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

nemojme igy razjebavat:lol:vec sam :icon_sad:radi tvoga zezanja cisto se :icon_question:dal to radis namjerno:lol:....al vjerujem ja tebi pa red je da probam sta sam odradio od zivinica na golfu da se to pokaze..;)
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Evo stanja i iz ugljevika inace 45-50km od zivinica od jutra sparno i toplo oko 15h prolazni pljusak,sada se razvedrilo ps. ukovale zvijezde, vidimo se sutra;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top