SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
edo_16v je napisao(la):
odmah pukla mahalska prica.. Poderao ga Hota i gotovo.. Treba jos dosta pure da ga stigne

fakat koje gluposti, Corsa je odlicno uradjena koliko sam ja vidio, ide bas dobro ali opet to auto ne moze imati vise od 250 konja, ipak je to prednji pogon, i da ima vise bila bi neupravljiva... a koliko Hota ima ? ako ne duplo vise onda vrlo blizu toga, glupo je i pokusavati porediti to auto sa Hotom...
 
Eh da i ja kazem koju...
@adi_minimalno-Rekao si da ces ti prenijeti neke od ovih informacija organizatoru...
Eh da pocnem redom:
PRVO:
1.KLASA----Jel se neko od vas pravi lud za (sojica) ili namjerno covjeka stavljate u prvu klasu???

1. klasa (do 1.400 ccm)
1. 101 Mladen Šoljić Modriča Yugo 15.62 20
2. 120 Goran Simić Banja Luka Yugo 16.87 15
3. 104 Saša Kojić Modriča Yugo 16.92 12

POGLEDAJ ovo i reci jesam li u pravu????????
Ne znam samo kako ga nije sramota...da ga sram bude....
Ponavljam ovo nije posteno prema takmicarima iz prve klase...
Znam i to da je soljic na neki nacin i atrakcija u prvoj klasi...ali nije fer kad nema protivnika dostojan njegove masine koja je sigurno preko 1.400ccm,i ta klasa postaje sve manje posjecena...
Svaka CAST momcima iz SRCS-a...vala kad moze soljic sto nebi mogli i oni...

DRUGO:
Reci organizatorima da sljedeci put LICNO dovodim mehanicara(Tuzla)i da cu mu platiti put da otvori soljicev motor i da se razbije predasuda o svemu...naravno ako on to bude dozvolio ako ne bude dozvolio nema veze...ako ispadne sa mnom trku NECE voziti...bar ne SA MNOM jer mi ga je pun k....---nemoj misliti da prijetim ili sl...DALEKO od toga
Ali kako ljudi ne kontaju jucer u toj klasi voze Honda 1.6 16v(za koju sam navijao a clan je SRCS-a) i mladen soljic "vjerovatno" sa motorom do 1.4,i pobijedi hondu koja je jaca od njega...pa zar vam ovim nije sve RECENO
Ali kako ljudi ne kontaju jucer u toj klasi voze Honda 1.6 16v(za koju sam navijao a clan je SRCS-a) i mladen soljic "vjerovatno" sa motorom do 1.4,i pobijedi hondu koja je jaca od njega...pa zar vam ovim nije sve RECENO
 
TRECE:
Organizacija 0...zna se da se vozi po klasama i kada je bio trening svi su vozili i ko je stigao na start ide...ali posto se vozi po klasama a ja sam bio medju zadnjima nisam mogao da dodjem na vrijeme na start da vozim sa protivnikom...

Ovim putem cestitam svojim kolegama iz kluba na uspijesima,a pogotovo PEKI jer mi je drago koda sam ja vozio
Takodjer pozdravljam i kolege iz SRCS-a...Kada sam procitao detaljni izvjestaj sve mi je bilo "jasno"...Pozdrav za   Lav-a,id.go.play,Mladena,Mickey...i ostalu raju koju znam...;-)
 

JD.

Član
@fiesta_boy druze moj fino kad dodjete u Tuzlu nemojte se ne nijedan prijaviti za trku ako dodju Yuge sa brda pa fino nek oni voze sami finale odmah... jedino tako cete nesto promjeniti...
 
Član
pa sto se onda trkate na gerinim trkama ????

On nema pravilnika,moze da svako vozi pa cak i trkaca kola,nema tehnicku komisiju,nema validne mjerne instrumente i sve je podredjeno da pobjedi u svakoj klasi neko od tih brdskih trkaca.
To je kaubojska trka i ko god ucestvuje u njoj mora biti svjestan da nema pravo da se buni nizasta kad nema pravilnika niti bilo cega sto bi regulisao sam nacin takmicenja.
Cisti cirkus su te trke i zato se zabavite dobro prije svega a to sto pokusavate neku pravdu izganjati nema vajde.
 
Član
eh zato sam ja ovaj put samo db drag :)
pozz svima,bilo je fino ali lose organizovano,krenuvsi od naplacivanja publici po 5 maraka pa kasnije pustali dzaba...
jebes 5 maraka al brate dragi ako je 5 onda svima naplati 5 a ne pusti dzaba neke a neko jedva dao 5,drugo neko mi je probo ukrast zmigavac dok je auto bilo pored db drag satora,a nisam bio tu bio dva metra dalje i gledo trku..i to je lose,mogu mislit koliko je auta pokradeno tamo na onom parkingu kod termi.
najgore je bilo nama koji smo dolazili iz drugih gradova,od 9 do 18h dokle sam ja bio sam crko i ne samo ja nego siv ostali,sto od sunca sto od zedji i gladi,ponio 3 litra vode i popilo se a nigdje se nema ni nasut ni kupit....
al et sreca pa nismo ostali do kraja.
jos glupa stvar je bila sa tim pustanjem na stazu
ako je od 9-12 ulaz i pregled auta sta su onda radili do 14:30 kad je poceo sr...
ja sam uso za db drag u 14:00 a vec pocele kvalifikacije,a svi nisu ni usli...
lose lose skroz,hajd sto je race bio bezveze,nego i vam gdje je caraudio.ba bio i tu je bilo lose,jer s enije imalo gdje maknut auto,ma frka ziva.doduse oni nisu ni ocekivali 24 auta da ce biti,uglavnom db drag je bio extra odradjen sa obzirom na broj ucesnika i guzvu onoliku pored db drag auta a pored tog jos i trkaca auta se vracala pored db drag standa i jos gasove zavaljuju ondje a ljudi hodaju,djeca hodaju....sreca pa niko nije pogino...

jel vidio jos neko od vas onog merdzana sto je skrsio felge tamo na parkingu kod termi,divljo divljo i kako se okrenu pod rucnom pravac sa lijevom stranom u trotoar i tu ostade...kasnije dosla vucna sluzba po njega
 
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
pa sto se onda trkate na gerinim trkama ????

On nema pravilnika,moze da svako vozi pa cak i trkaca kola,nema tehnicku komisiju,nema validne mjerne instrumente i sve je podredjeno da pobjedi u svakoj klasi neko od tih brdskih trkaca.
To je kaubojska trka i ko god ucestvuje u njoj mora biti svjestan da nema pravo da se buni nizasta kad nema pravilnika niti bilo cega sto bi regulisao sam nacin takmicenja.
Cisti cirkus su te trke i zato se zabavite dobro prije svega a to sto pokusavate neku pravdu izganjati nema vajde.

Eh zato ga je Nurija oshibo :lol:

@Fiesta
Nije ti Mladen kriv, ciko se vozi i zabavlja, briga njega sto su ostali nezainteresovani za ozbiljniju pristup. Iz razloga sto gospodin Mladen kada je vozio kola mi smo svi se gurali u hodalicama, i sto nam moze biti deda svima, izbacio sam iz tvog posta pojedine uvrjedljive detalje. Naravno ne zelim ni ti da se naljutis na mene, ali shvati da nije primjereno i mi to ne dozvoljavamo.
Bez uvrede.
LP
 
Legend
Evo nekoliko fotkica i od mene, i naseg clana quattro-a

2006051302258209242_rs.jpg


2006056301133897997_rs.jpg


2006077625918033211_rs.jpg


2006016995242926601_rs.jpg


2006065176839988902_rs.jpg


2006010434085860356_rs.jpg


2005574325803218923_rs.jpg


2006032057983881431_rs.jpg


2006015476234553413_rs.jpg


2002955815674122352_rs.jpg


2002975870042065912_rs.jpg


2002904331054440295_rs.jpg


Obrada fotki:
bhtuning studio
 
Član
ona cetvorka je 1.8t pito sam momka,chipovana 150ks je serijski tak rece
joj slike jos nisam dobio od pedje...kad dobijem postavim
 
Član
hocu hocu,sad cu mur eci da mi ponese slike pa veceras kad dodjem kuci postavim par komada a ti mi sendni kakav mail da ti posaljem link za sve slike
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top