SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Micky je napisao(la):
a jest sad se svi skocili ja peku znam i znam koji je kod njega auta mislio sam na onog sto je kupio od ede motor, a peki svaka cast , a honda je tek pocela ici moze ona bolje a mene sto se tice dosao da vidim vrijeme i kad me onaj onoliko uzeo vrijeme nije bilo ni bitno :D i jos nesto jel golf IV turbo u 2.0 klasi.....

samo nesto nije mi jasno neko se toliko trudi odrice puno toga da napravi auto itd... niko nije rekao svaka cast nego koliko je dao ne ide itd.. itd.... stvarno sam narod uzas , evo primjera u Banja Luci na SR alen iz kluba nas sa M3 bmw vozi protiv seata leon BG table i ostao bez nitra na cilj trci momak iz HR daje mu nitro svoj da vozi neznaju se nikako.... a kod nas bi mu se smijao i rekao da je levat itd....

Golf IV turbo je 1.8 i po tome spada u 2.0 klasu sto je regularno.
A taj crveni golf je Anelov i on je kupio od ede motor i jeste u njemu je 2.0 16v,samo Anel nije u Carbonu!!!
A sto se tice honde svako od nas je rekao svaka cast,ide nema govora,ali uvijek moze brze i od toga moze brze i uvijek ce neko moci brze bez obzira koliko se para ulozi,samo je caka u tome ko ce izvuci bolji omjer ulozeno/dobijeno. A mislim da je honda mogla bolje proci sa tim omjerom.
 
Legend
adi_minimalno je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dobro je bilo,.......... Ograda, hrana, raja, kola, superiska.

Samo nagledao sam se papaka pravih u publici ono tamo vamo preko ograde, a sve naki sminkeri, uzas. Doduse jedan je na glavu pao :lol:
hahahaha joj mogu misliti likova :D nista bez piste izvan grada... rijesen je i problem sa hranom i picem za ubuduce... slijedi Tuzla, "srecom" na pisti...

Kojoj pisti ??? U Tuzli nema pista, jedino ako nije na Dubravama nesšto organizovano :icon_rolleyes:

Ako mislis na onaj "RIVIN" terminal, od toga nema nista, rupa do rupe, iskopano, ne moze se voziti.
 
Član
@Mickey- najdraži si mi od sve raje iz SRCS-a jer si jedini sa kojim mogu iskreno razgovarati i ovo što sam rekao, rekao sam zato što VAS cijenim i poštujem i ne bih želio da mi zamjeriš... O ovim klasama smo baš na trkama komentarisali i mislili smo da ste čak i namjerno ovo uradili, s obzirom na to da bojkotujete Gera Cup, da bi ste dokazali da je tu sve pogrešno ... Ali, evo recite nam jel to stvarno tako bilo ili ste svjesno spuštali klasu ?
 
Član
trka u tz ce biti odzana u zivinicama na pisti.... gdje bio Sfor prije....i spustite loptu malo sta odmah vristite jedni na druge ...
 
Član
Nurija je napisao(la):
trka u tz ce biti odzana u zivinicama na pisti.... gdje bio Sfor prije....i spustite loptu malo sta odmah vristite jedni na druge ...
koliko ti je vrijeme druze bilo u Sarajevu?puno si radio nadam se da je i rezultat tu...
 
o trci cu na nasem forumu napisati kasnije detaljan izvjestaj..
ima se puno toga napisati a sad nemam vremena.
istina, mi ne vozimo gerine trke, ali splet okolnosti nas je na to natjerao.

moram priznati da smo jako ljubazno docekani od strane organizatora, ali tu je negdje i bio kraj price o pozitivnim stranama trke, (ako se izuzmu hostese :icon_biggrin: ).. vise o tome kasnije..

za sve ostale, srcs je na ovoj utrci nastupio kao srcs liqui moly team sa 15-ak auta, i osvojio je sve osim klase gdje su hota i soljic neprikosnoveni..
komentari tipa trebalo je bolje i slicno padaju u vodu jer pobjeda je pobjeda, makar za 1 cm, i zbog toga se voze trke...
mislim da smo jasno dokazali da smo najkvalitetniji klub iz sarajeva, a dogodine cemo biti jos mnogo jaci..
pozz svima i NHF, ali stvari tako stoje...
 
Upravo tako nurina, na toj pristi kod zivinica...

PS: Sto se tice primjedbi i savjeta napisite ovdje a ja cu se pobrinuti da dodju u prave ruke pa da se vidi. KAko vidim niej sve bilo po planu...steta... ali treba razumiti i ekipu koja se jako trudi. Bar od sada necete ostati gladni i zedni :D
Da cujem
 
Član
Niko ne osporava vaše pobjede i kvalitet vozila... Najkvalitetnije možda u Sa i jeste, ali najpošteniji sigurno niste ... Mislim, da je kojim slučajem neko iz vašeg kluba vozio protiv mene, da ne budem bezobrazan, nepošteno npr kao crveni Civic protiv sivog Civic-a koji je 1.4, vjeruj druže da to tako ne bi prošlo. Ja bih tražio da mu otvore mašinu, pa ako ne budem u pravu, platio bih sve to lijepo i imali bismo jednu riješenu dilemu.
Za pobjede se slažem u potpunosti, 1cm je isto kao metar, jer ne postoji pobijedio me malo, zamalo, za cenat ili šta ja znam... Može biti ili pobjednik ili "gubitnik"...
 
Član
Ehhh da, i još da dodam... Zbog te zahebancije bi ste na zapadu bili straaaaašno kažnjeni...
 
Legend
adi
Odprilike to je to. Mene je nerviralo preveliko kasnjenje, htio sam na stajling, nije mi se dalo guzva je bila za red nevjerovatna, moralo se cekati u redu sa trkacim kolima, kasnije sam vidio da su ostali profurali tamo nekako prije drugih.
Drago mi je da su stajling odvojili na oldtimere i na ostale, jos mozda da se napravi clean look i neki extreem, jer recimo Opel omega plava je preljepa bila meni, ali nije imala sanse nikakve protiv onog ford cougar-a. Itd...
Hrana je bila sok je bio, ali sam nakon konzumiranja istih zamalo zavrsio u hitnoj.
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Niko ne osporava vaše pobjede i kvalitet vozila... Najkvalitetnije možda u Sa i jeste, ali najpošteniji sigurno niste ... Mislim, da je kojim slučajem neko iz vašeg kluba vozio protiv mene, da ne budem bezobrazan, nepošteno npr kao crveni Civic protiv sivog Civic-a koji je 1.4, vjeruj druže da to tako ne bi prošlo. Ja bih tražio da mu otvore mašinu, pa ako ne budem u pravu, platio bih sve to lijepo i imali bismo jednu riješenu dilemu.
Za pobjede se slažem u potpunosti, 1cm je isto kao metar, jer ne postoji pobijedio me malo, zamalo, za cenat ili šta ja znam... Može biti ili pobjednik ili "gubitnik"...

za ovaj dio se slazem pitao sam juce sudije onako usput moze li sta dokazati, otvoriti ili tako nesto dobio sam odgovor :icon_biggrin: ovakav i receno mi je da idem u red
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top