Spojleri izrada Tuzla ili okolica...

Spojleri izrada Tuzla ili okolica...

Član
ko mo moze u tz ili okolici uradit kopiju jeddnog krovnog spojlera... znaci ja ga imam al treba mi jos jedan isti da se uradi po ovome... kome me mozete uputiti i koliko to kosta otprilike... pozz
 
Član
hehe nema u tuzli takvih ja mislim, samo TAXI BAR GRADISKA obrati se i ima sve za kes...
 
Član
ovako u pelagicevu imas fabriku radi sve zivo od plastike i fiberglasa gledao sam obrve za mnoga auta i neke prehebene branike za golfa i bmw,a ta ti se firma nalazi kad ides iz Tuzle sa lijeve strane posle nekog mlina neznam kako se zove u blizini imas i spomenike pored puta onoj cetvorici momaka sto su poginuli sa audijem A8 mozda prije jedno dvije godine,sigurno se sjecas.Uglavnom nema sanse da mozes profulat.
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ovako u pelagicevu imas fabriku radi sve zivo od plastike i fiberglasa gledao sam obrve za mnoga auta i neke prehebene branike za golfa i bmw,a ta ti se firma nalazi kad ides iz Tuzle sa lijeve strane posle nekog mlina neznam kako se zove u blizini imas i spomenike pored puta onoj cetvorici momaka sto su poginuli sa audijem A8 mozda prije jedno dvije godine,sigurno se sjecas.Uglavnom nema sanse da mozes profulat.
da da zaboravio sam na to jel mislis na PolyStar
PS. evo ti link pa pogledaj mozes ih kontaktirati... http://polystardoo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=74
 
Član
ok hvala... nazvat cu ih sutra da vidim koliko bi me ovo ispalo... nadam se da nisu tako papreni sa cijenama kao original...
 
Član
Sto se tice auto kozmetike,to Srdjan radi,ali je nesto bio odustao od toga,e sad ne znam dali ponovo radi,ali mogu ti poslati njegov br. pa vidi s njim moze li se sta uraditi.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Gračanica, Nihad- HONY 061 821 345, momak radi sve zivo a daje i garanciju na rad

ok poslat cu mu poruku sutra da vidim mozel ovo izlit u jos jedan primjerak...

@code:KR:

ko je srdjan??
 
Pike_gti je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Gračanica, Nihad- HONY 061 821 345, momak radi sve zivo a daje i garanciju na rad

ok poslat cu mu poruku sutra da vidim mozel ovo izlit u jos jedan primjerak...

@code:KR:

ko je srdjan??

Srđan je POLY STAR


a sto se tice Hony-a slobodno pitaj kad je slobodan, momak radi cuda s plastikom
 
Član
druze imas bas u tuzli covjeka sto to radi meni je radio neke nastavke za astru al me sad ubi ako znam kako se zove znao bih te odvesti ja mislim da je to mjesto pozarnica il tak nekako kada se ide iz pravca banbrda gdje im aprvi semafor e pe tog semafora na jedno 100metara kuca na levu stranu a kuca je od siporeksa ozidana valjda ti sta pomogne
 
Član
Astra_zlo je napisao(la):
druze imas bas u tuzli covjeka sto to radi meni je radio neke nastavke za astru al me sad ubi ako znam kako se zove znao bih te odvesti ja mislim da je to mjesto pozarnica il tak nekako kada se ide iz pravca banbrda gdje im aprvi semafor e pe tog semafora na jedno 100metara kuca na levu stranu a kuca je od siporeksa ozidana valjda ti sta pomogne

slabo si mi pomogao.. probaj mi naci broj...
 
Top