Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

G

GoPlay

Krenuvsi od Vijecnice prama Ilidzi i nazad....
- Vjecna Vatra
- Kampus
- RTV dom
- Stup

- ?Otoka
- Pofalici (ekonomska skola)

Dodatne...

-Dobrinja lukavica semafor

eto nek se poreda opet ko jos zna vise?
 
Član
ja sam vidio onu na pravcu od aerodromskog prema lukavici,kad su postavljali,jel to ta sto spominjes lukavica semafor il neka 2 ?

valjda ce i na otoci sad biti.
 
Legend
Znaci kod vjecnice i kod imzita su ukinute

nove lokacije,
-ona sa vjecnice je prebacena dole na otoku (kad se ide sa ilidze prema gradu) tacno na semaforu, slika crveno, i prekoracenje brzine, na 80 bi trebalo da slika vec..

ova sa imzita je prebacena u aerodromsko, znaci kad se ide od aerodroma prema lukavici,na onom velikom pravcu, negdje na sredini od prilike, isto na 80 slika (samo prekoracenje brzine)

cuvajte se ;)
 
Član
legionar je napisao(la):
Senzore jucer oko 11h postavljali i prema Rakovici, jedno 1km od Mostarakog raskrsca, e sada jesul za radar ili za bojac prometa to cemo da vidimo :)

Koliko sam uspio vidjeti to je brojac prometa
 
Član
edo_16v je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Senzore jucer oko 11h postavljali i prema Rakovici, jedno 1km od Mostarakog raskrsca, e sada jesul za radar ili za bojac prometa to cemo da vidimo :)

Koliko sam uspio vidjeti to je brojac prometa

kamera nije sigurno, ja tu zivim.. Ne upratih jeli iko postavio post za kameru na brnjacima kod osnovne skole, slika na 61km/h..

A jeli aktivna ova kamera na otoci, i ako jeste zna li neko od kada, jer cesto ubrzam onde zbog zelenog vala???
 
Početnik
kad bi neko naso kartu bosne u vecoj rezoluciji i uradio na photoshopu gdje se nalaze kamere ja bi mu dao 100 eura odma al makar da je precizan da se zna u kojoj ulici i na kojoj magistrali:cool:
 
Član
Sj*ao sam se kad sam vidio senzore na Otoci...
Ja se nesto zanio, gasam jer znam da tu nema kamere a kao i sto GrandMastere rece tu prestaje zeleni val kad odjednom SENZORI. Odmah po kocnici al kasno je bilo rekoh e jbg spusio sam...
Ali jos nije bila postavljena kamera tako da sam se izvukao :lol::cool:
 
sandi_azra je napisao(la):
kad bi neko naso kartu bosne u vecoj rezoluciji i uradio na photoshopu gdje se nalaze kamere ja bi mu dao 100 eura odma al makar da je precizan da se zna u kojoj ulici i na kojoj magistrali:cool:

U kojoj razmjeri bi to trebalo onda uraditi kartu, posto su neke u GRADU, neke na magistralnim putevima, a neke na autoputu... ? :)


Imas one POI za Garmin sa mjestima gdje OBICNO budu drotovi... 200-300m prije ti se UPALI "warning"...predobra stvar... Naravno, zajedno sa kamera (bez ovih na otoci i blazuju ja mislim...)
 
Član
Ja tek jucer primjetila onu na Otoci,sva sreca pa nije bas davno postavljena inace bih imala slika za cijeli foto -album !
 
Član
e a zanima me nakon koliko sekundi kamera slika kad se pojavi crveno svjetlo,dakle npr.ako sam prosao kroz zuto i nisam odmakao 4 metra a vidio sam crveno da li ce me slikati? :D
 
Top