Spasavanje psa

Spasavanje psa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa oke rijesili smo ovo, uzet ce ga Sayid i drzat u studiju u Konjicu, uglavnom mali cetveronozni zivot spasen do daljneg ;)
 
Početnik
Nece Srecko u studio, napravicu mu kucaru odmah blizu stana, nece ostati na ulici kako god..a svakim danom se dokazuje da su ljudi najvece zivotinje :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
neg si ga spasio nek te allah nagradi ;)
jel to sodž

nije nego dođ :lol:

sayide lave nek si ga spasio svaka ti dala ;)
i ja gore na vlasicu dam onim lutalicama ima ih puno pa im vazda bacim nek jedu sta ce....
 
Član
allroad je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
neg si ga spasio nek te allah nagradi ;)
jel to sodž

nije nego dođ :lol:

sayide lave nek si ga spasio svaka ti dala ;)
i ja gore na vlasicu dam onim lutalicama ima ih puno pa im vazda bacim nek jedu sta ce....

sodž (seljačka obična ukela ) :lol:
šala drug :cool:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Nece Srecko u studio, napravicu mu kucaru odmah blizu stana, nece ostati na ulici kako god..a svakim danom se dokazuje da su ljudi najvece zivotinje :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Svejedno, ipak ce ostat ziv i zdrav, da je na ulici ako ne bi hladnoca i glad, bi ga auto preko ceste doslo glave ;)
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
neg si ga spasio nek te allah nagradi ;)
jel to sodž

nije nego dođ :lol:

sayide lave nek si ga spasio svaka ti dala ;)
i ja gore na vlasicu dam onim lutalicama ima ih puno pa im vazda bacim nek jedu sta ce....

sodž (seljačka obična ukela ) :lol:
šala drug :cool:

dođ = domača itd... naravno i ja se salim :)

i ja volim cuke i imam jednog nije mi prvi dosta sam ih imao i jednog mi ukrali jos je bio velik skroz i dobar samo umazen ko beba :)
 
Član
ovo je okolokantas 100%:D
bas svaka ti cast za ovo, ja imam jednog sarplaninca koji jede kolko hoce,radi sta hoce,na sigurnom je...pa me dusa boli kad vidim takvog cuku bespomocnog, koji je uvijek gladan,zedan,jos ova zima, ne znam kako ih ne udomljavaju, nego samo zadju i pobiju:icon_sad::icon_cry:
 
Član
PAS NASAO DOM A DJEVOJKA DOBILA NOGU U DUPE:icon_cry:
JOS IH VOLIM...:icon_sad:

PAS NASAO DOM A DJEVOJKA DOBILA NOGU U DUPE:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top