spajanje pojacala

spajanje pojacala

jel mi neko moze reci u gepeku imam sa strane neke osigurace,,,jel moguce preko njih da spojim pojacalo :icon_question:;)
 
Član
Osiugrace u gepeku? I pojacalo na njih ? Mislis na napajanje uzet sa osiguraca ili ? Sta god kontao od ovog, nemoj ni jedno ni drugo da nebi bilo dima, + sumljam da je tu debela zica, tako da neces napojit amp, dovuci nanovo kablove ako vec kontas ubacivat amp, a ne se zezat...
 
Član
Ne mozes jer ce ti izgoriti instalacija. U auta ti smao ide na anlaser debeli kabl koliki tebi treba za pojacalo, sve ostalo nije preko 2 kvadrata, a tebi minimum treba 10 kvadrata kabl za pojacalo ako hoces da to bude kvalitetno. Provuci novi kabl i stavi osigurac odmah kod akumulatora i rijesio problem...
 
OK hvala svimaaa,,,pa jbt ovaj debil od elektricara mi na avdiji bio spojio negdje kod osiguracA...CCCC....
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
OK hvala svimaaa,,,pa jbt ovaj debil od elektricara mi na avdiji bio spojio negdje kod osiguracA...CCCC....
Ja koliko znam osiguraci su naprijed, a ne nazad.... A do osiguraca imas dosta debelu instalaciju, jer sluzi za napajanje raznorazni uređaja, itd... No opet ti nebih preporucio da uzimas iz te centralne kutije struju, vec samo direkt sa akumulatora... Nije to mala stvar zezat se sa instalacijom auta, planes u tren oka, zbog tamo nekog "elektricara"
 
ErRoR je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
OK hvala svimaaa,,,pa jbt ovaj debil od elektricara mi na avdiji bio spojio negdje kod osiguracA...CCCC....
Ja koliko znam osiguraci su naprijed, a ne nazad.... A do osiguraca imas dosta debelu instalaciju, jer sluzi za napajanje raznorazni uređaja, itd... No opet ti nebih preporucio da uzimas iz te centralne kutije struju, vec samo direkt sa akumulatora... Nije to mala stvar zezat se sa instalacijom auta, planes u tren oka, zbog tamo nekog "elektricara"

u audiju jesu bili naprijed osiguraci i posto mu je bilo mrsko da provlaci kabal od akumulatora(nije bilo bas jednostavno) uzeo je ness i spojio kod osiguraca,,zato sam pitao jel moze to,posto u mercedesa imam neke osigurace nazad,al posto je to tako rizicno bolje da nediram ;)
 
Član
Ne pokuavaj to!!
A i ovaj je uzimao struju iz gepeka!
BurntCarDM_468x292.jpg
 
Top