Solex bos pumpa ?

Solex bos pumpa ?

Član
Pozdrav. Nije me bilo dugo vremena jer je sve bilo uredno sa autom. U pitanje je astra F 1.7 D , 44 kw sa solexovom bos pumpom. Problem je taj sto je pocela kapati nafta iz pumpe i auto radi neravnomjerno, sama sebi dodaje gas , kad je upalim par sekundi radi sa vecim gasom , teze pali i oslabila je na vuci. Zanima me je li neko imao ovih iskustava i da li neko zna ima li neko da radi ove solexove bos pumpe blizu zenice . Hvala
 
Član
To ti nije bos pumpa nego solex pumpa :)
Mislim da ces morati raditi reparaciju pumpe, jesi li pitao nekog bosistu da li bih se prihvatio posla
 
Član
Slabo se ja razmijem u to . Radio mi je jednom ovaj majstor iz zenice ali nije to to , morao sam mu tri puta ići poslje toga i opet je nije nastimao da radi kako valja. Treba mi majstor al pravi majstor za ove pumpe jer vise nemam zivaca da idem do svakakvih majstora ako me razumijes
 
Član
I kad prvi put upalim auto radi dvije sekunde i ugasi se . Onda upali i radi neravnomjerno kao sto sam rekao ali se vise ne gasi .
 
Član
Bio sam kod majstora radi samo boshove , dao mi je prjedlog da zamjeni ovu solexovu pupmu bosovom , kaze ko meni jer sam kod njeg radio auto u vecini slucajeva sve 150 km , majstor Samir , sa Brista , Zenica . Sta vi mislite ?
 
Top