Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a šta će čovjek možda in nije vidjeo ako su mu se motali ipred grtalice :icon_sad:

a ja mislio link za ovog što je poginuo :icon_eek: čuj napadaju radnike a hamala ljudi bože dragi :icon_mad:
 
Član
Ne vidim ništa smješno, ovo je žalosno. Ja bih odmah strpao u zatvor toga što ga je udario da se malo ohladi.
 
Član
Povodom ovog snijega i kijameta, samo da kazem jer se osjecam duznim to reci. Volio bi reci iz srca da je Skoda neunistiva, ali po ovom ledu i nanosima snijega moja jos uvijek zagewindana Fabija vrijedna je koliko i govno na kisi. Pravi heroj price je Opel Corsa D od mog starog, pa jebote hljeb to auto uz dobre zimske gume ne zna stati po snijegu :icon_eek: Nosila lijekove babi i dedi po snijegu od 25cm uz uzastranu gdje se i divokoze klizu, nosila je mene i ekipu u grad kad je mecava udarila po gradu da nisi vidio nos pred okom, nosila me nakon 2 dana padanja snjega kad je led okovo, govno svabsko opet je upalilo ko od sale i po ledu kao staklo islo bez ikakvih problema...majke mi mile usporedivski Nissan Juke i Corsu D vjerujem da bi bili tu negdje sto se tice skakanja po snjeznim nanosima. Dok su drugi isli sa lancima ja sam sa friskim zimskim gazio ko blesav :icon_eek: Sam Bog zna koliko puta sam nasjeo podom auta u snjezne i ledene hege sto su ga utovarivaci ostavili cisteci i nista. Danas bila na kanalu jos cistija nego kad je bila na servisu ljetos haha :lol: Blesavi Svabo, hvala sto si je napravio visoku 183cm i sto ima omjere mjenjajca da u drugoj bez gasa ide uza stranu bez proklizavanja, lijepi 1.2 12v motor :cool: Tko sumnja i nesto lose kaze na ovo moderno Opelovsko govno od plastike, nek dodje da mu sljagu opalim :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top