SMIJESNE SLIKE

SMIJESNE SLIKE

Član
ammel je napisao(la):
http://www.sarajevo-x.com/kultura/danis-tanovic-posjecujem-sarajevo-x-com/030130004

Nedavno su se pojavile rasprave o navodnom Vašem gostovanju u show-u Željke Ogreste na Hrvatskoj televiziji? Nešto o tome ste mogli pročitati na našem x.Forumu. I šta je na kraju istina?

Ja za tu gospođu nisam ni čuo sve do tog e-maila. Čak su me zvali prijatelji iz Australije da me pitaju za to... nevjerovatno.

Hehe a smekni datum tog intervjua, 2003ca, znaci ova prica sa slike je stara 10 god haman :)
 
Član
jer-bosanci-...ni-u-cemu-ne-ostaju-duzni-9270.html
 
Član
trizex je napisao(la):
ammel je napisao(la):
http://www.sarajevo-x.com/kultura/danis-tanovic-posjecujem-sarajevo-x-com/030130004

Nedavno su se pojavile rasprave o navodnom Vašem gostovanju u show-u Željke Ogreste na Hrvatskoj televiziji? Nešto o tome ste mogli pročitati na našem x.Forumu. I šta je na kraju istina?

Ja za tu gospođu nisam ni čuo sve do tog e-maila. Čak su me zvali prijatelji iz Australije da me pitaju za to... nevjerovatno.

Hehe a smekni datum tog intervjua, 2003ca, znaci ova prica sa slike je stara 10 god haman :)
pa dobro slika je stara 10 godina, a on dao intervju 2003, znači nije joj ga šukno mada bi mi volili da jest :icon_smile:
 
Početnik
Kako erol kaze,to je traka za otmice :D:lol::lol::lol::lol::lol:
@Reflex brate nemoj quotat slike da te oni crveni i zeleni nebi napali :icon_biggrin:
 

IGY

Član
Saraja fino da si ga upozori, malo sam ukino slova i nema slike :D

inace ova traka je za sve dobra, sve sa njom ljepim i nikad nista nije popustilo :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
Dragone imas na filmoviziji 5 sezone ove serije 2 i po cojka, ja sam tamo gledao :cool::cool:

Nema više, majke im ga nabijem i ovim ukidanjima po internetu. Došao do 6. sezone, odgledao 8. epizodu i ne mogu dalje da nađem, a počeo je opet gledati ispočetka, zaraza teška, u komadu 10 epizoda odgledaš da ne trepneš.:cool:

Little Dragon je napisao(la):
jhahahah koji gigant morat cu poceti skidati ove epizode

Ako gdje nađeš, javi, 'oću i ja da skinem.;)
 
Top