SMIJESNE SLIKE

SMIJESNE SLIKE

Član
RE: SMJESNE SLIKE

hahaha, mislim da je ovo prof. juric, predaje i na mom faksu, lik je maksimalno korektan i poznaje struku, uglavnom koma, nece raja da uci, svi bi nesto okolo heheh.
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

kod nas na ETF.u juric drzi Tehnike programiranja... prolaznost 10% prvi rokovi...

600 ponovaca... :p
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

gaga je napisao(la):
kod nas na ETF.u juric drzi Tehnike programiranja... prolaznost 10% prvi rokovi...

600 ponovaca... :p

kolega???
e koliko sam se mucio sa tp, prenio pa belaj,drz nedaj i na kraju sam nekako uspio poloziti.
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

ammel je napisao(la):
gaga je napisao(la):
kod nas na ETF.u juric drzi Tehnike programiranja... prolaznost 10% prvi rokovi...

600 ponovaca... :p

kolega???
e koliko sam se mucio sa tp, prenio pa belaj,drz nedaj i na kraju sam nekako uspio poloziti.

da...I godina... ;) Energetika... :cool:

Fala Bogu sve polozeno iz prvog semestra, jos samo usmeni iz Matematike(u petak)... i to je to... :cool:
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

gaga je napisao(la):
ammel je napisao(la):
gaga je napisao(la):
kod nas na ETF.u juric drzi Tehnike programiranja... prolaznost 10% prvi rokovi...

600 ponovaca... :p

kolega???
e koliko sam se mucio sa tp, prenio pa belaj,drz nedaj i na kraju sam nekako uspio poloziti.

da...I godina... ;) Energetika... :cool:

Fala Bogu sve polozeno iz prvog semestra, jos samo usmeni iz Matematike(u petak)... i to je to... :cool:
hehe i ja sam ee, bjezi sa energetike, na.ebaces ko' crnac, nekad je ee bila lagana, kad mirza uzme pod svoje, dernek, hehehe.
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

smesne-slike-87756
smesne-slike-87756
smesne-slike-87756
 
Član
RE: SMJESNE SLIKE

Jao Jurica i teksta, posebno se istice ovo za 2 rjesenja i dvostruko bodovanje :lol: :lol:
 
Top